din kulturu ve ahlak bilgisi ogretmeni ortaogretim iş ilanları (2 adet)

  • 1
Toplam 2 adet din kulturu ve ahlak bilgisi ogretmeni ortaogretim iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


2017'DE EKPSS OLACAK MI

din kulturu ve ahlak bilgisi ogretmeni ortaogretim İş ilanları 2017 yılında EKPSS olup olmayacağı adayların sık sık sordukları sorular arasında bulunuyor. 2017 yılında EKPSS yapılacak mı? 2017 EKPSS olacak mı?

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ENGELLİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

din kulturu ve ahlak bilgisi ogretmeni ortaogretim İş ilanları İstanbul Üniversitesi Trabzonspor taraftar topluluğu İstanbul Ünits işitme engelliöğrencilerle bir araya geldi.

ENGELLİ EĞİTİM MERKEZLERİNE SIKI TAKİP

din kulturu ve ahlak bilgisi ogretmeni ortaogretim İş ilanları Türkiye’de faaliyet gösteren 2 bin 30 özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim gören engellilerin ve eğitim personelinin derse devamlarının takibi sıkı denetime alınacak.

GÖRME ENGELLİLER İÇİN HAYATI KOLAYLAŞTIRAN GÖZLÜK AİRA

din kulturu ve ahlak bilgisi ogretmeni ortaogretim İş ilanları Aira adlı akıllı gözlük sayesinde görme engelliler sesli yönlendirmeyle gidecekleri yere daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilecek.

ENGELLİ VATANDAŞLAR İÇİN ATM DUYURUSU

din kulturu ve ahlak bilgisi ogretmeni ortaogretim İş ilanları Türkiye Bankalar Birliği, ortopedik engelli vatandaşlara uygun ATM'lerin adreslerini ve konumlarını gösteren bir harita hazırlandığını duyurdu.