dis hekimi sekreteri iş ilanları (2 adet)

  • 1
Toplam 2 adet dis hekimi sekreteri iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Bakan'dan et fiyatlarıyla ilgili çok önemli açıklama

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Eti 50 liradan yemeyeceksiniz. Yüzde 40 düşük fiyata yiyeceksiniz. Yeter ki altın fiyatları da yüzde 40 düşsün. Etin fiyatı da altın fiyatlarına paralel olarak düşer. Bakanlık olarak kısa zamanda et fiyatlarıyla ilgili çalışma yapacağız" dedi.

Devlet bunu yapandan 102 TL'den alacak! Şirketler vatandaş bilgilerini arşivleyebilecek...

Devlet, vatandaşın bilgilerini arşivlemek isteyen yüz binlerce şirketten harç alacak

ÇED’e 3 ay sınırı tartışılıyor

MADENLERLE ilgili  çevresel etki değerlendirmesinde (ÇED), kurumlardan  3 ay içinde görüş gelmezse, görüşün olumlu sayılması düzenlemesi tartışılıyor. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu,  maddenin görüşmelerinin ertelenmesine karar verdi.

Hazine, Telekom’a atamaya hazırlanıyor

Reuters’ın haberinde Türk Telekom’un ortağı Oger Telekom’un hissedarı Saudi Telecom’un Hazine’den istediği kasım ayı sonuna kadar ek süre talebinin reddedileceği öne sürüldü. Ayrıca Hazine Müsteşarlığı’nın, Türk Telekom’un yönetimine ve icra komitesine atama yapmayı planladığı iddia edildi.

10 dolarla yatırımcı destekleme dönemi

İNTERNETTEN 10 dolarla gelecek vadeden projelere finansman sağlanması imkanı geliyor. Torba tasarıda kitle fonlamasıyla ilgili maddeler, önceki gün TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi. Sermaye Piyasası Kurumu Başkan Yardımcısı Bora Uruç, “Sanal gerçeklik gözlüğünü geliştiren şirket 2011’de bu yolla kuruldu” dedi.