dis lastik tamircisi iş ilanları (146 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 146 adet dis lastik tamircisi iş ilanı bulundu. 15 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.Yeni Subaru XV Türkiye'de

Yeni Subaru Global Platform üzerinden geliştirilen ilk model olan ve tüm versiyonlarında EyeSight sürüş destek teknolojisi, Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi, X-Mode ve Aktif Tork Yönlendirme standart olarak sunulan yeni Subaru XV, Türkiye'de satışa çıktı.

İşte karşınızda yeni Jeep Wrangler!

Yeni Jeep Wrangler, maceraseverlerin karşısına 29 Kasım'da Los Angeles Auto Show'da çıkacak. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Jeep'in efsanevi Wrangler modelinin yeni nesli gün ışığına çıktı.

Park ettiği arabasını 20 yıl sonra buldu

Frankfurt'ta bir garaja 1997 yılında arabasını park eden ve nereye park ettiğini unutan adam, arabasını 20 yıl sonra buldu.

Nereye park ettiğini unuttu... Arabasını 20 yıl sonra buldu

Almanya'da bir adam aracını park ettiği yeri unuttu. Alman polisinden tam 20 yıl sonra haber geldi. Araç adamın park ettiği yerde duruyordu.

Trafik kazasında hayat kurtaracak tasarım: The Cut-Save Life

Araç içindeki önemli güvenlik önlemlerinden biri olan emniyet kemeri hayatımızı kurtarırken kimi zaman tehlikenin içine düşmemize de neden olabiliyor. Kaza sonrası yaşanan problemler emniyet kemerinin sıkışmasıyla sonuçlanabiliyor. The Cut-Save Life isimli ödüllü tasarım ise emniyet kemeri kullanımını daha güvenli hale getiriyor. Kullanıcıları zor durumlardan çekip kurtarıyor.

Volkswagen Type 2 geleceğe dönüyor

Bağımsız bir ekip tarafından geliştirilen Volkswagen T2, Geleceğe Dönüş filmiyle akıllara kazınan DeLorean’dan izler taşıyor.

Nissan ana vatanı Japonya'da üretime yeniden başlıyor!

Dünyanın önde gelen Japon otomotiv devi Nissan, araçların yetki verilmeyen kişilerce son kontrolünün yapıldığının ortaya çıkması ardından askıya aldığı üretimine yeniden başlıyor.

Ceza yazan polis memurunun otomobilini yaktı

Antalya'da polis memurunun aracını benzin dökerek yakan kişi tutuklandı.