dogalgaz isitma ve gaz yakici cihaz servis personeli iş ilanları (7 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 7 adet dogalgaz isitma ve gaz yakici cihaz servis personeli iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


CTE 3 Bin 222 İKM Alımı KPSS Puanları Kaça Kadar Düşecek

dogalgaz isitma ve gaz yakici cihaz servis personeli İş ilanlarıCTE 3 Bin 222 İKM Alımı KPSS Puanları Kaça Kadar Düşecek
Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) 3 bin 222 infaz ve koruma memuru alımı başvuruları devam ediyor. İKM alımında KPSS puanları kaça kadar düşecek. Son toplu alımda kaça düşmüştü. İşte detaylar.

Ekim 2017 İtibariyle TSK ve MSB Personel Sayısı

dogalgaz isitma ve gaz yakici cihaz servis personeli İş ilanlarıEkim 2017 İtibariyle TSK ve MSB Personel Sayısı
Devlet Personel Başkanlığı verilerinde TSK ve MSB personel sayısı yer alıyor. Buna göre subay, astsubay, uzman erbaş ve memur sayısı kaçtır?

2017 Yılı KPSS Puan Türlerine Göre Alım Yapacak Kurumlar Tam Listesi

dogalgaz isitma ve gaz yakici cihaz servis personeli İş ilanları2017 Yılı KPSS Puan Türlerine Göre Alım Yapacak Kurumlar Tam Listesi
ÖSYM, 2017/2 KPSS memur atama tercihlerinin 14 Kasım’da başlatacak.  Tercihler öncesi tüm detayları vermeye devam ediyoruz. 2017 KPSS sonrası hangi kurumun hangi puan türü ile memur alacağı belli olmuştu. Tüm KPSS Puan türleri!

Devlet 2018’de ÖTV’den 150 Milyar TL Gelir Elde Edecek

dogalgaz isitma ve gaz yakici cihaz servis personeli İş ilanlarıDevlet 2018’de ÖTV’den 150 Milyar TL Gelir Elde Edecek
2018 yılı Bütçe Kanun Tasarısı meclise sunuldu. Buna göre devlet ÖTV’den 2018 yılında 150 milyar TL kazanacak. Araçlardan, alkol ve sigaradan, petrol ve doğalgazdan alınacak ÖTV tasarıda yer aldı.

21. Dönem POMEM 13 Bin Polis Memuru Alımı Başvuru Sonucu İstenecek Belgeler

dogalgaz isitma ve gaz yakici cihaz servis personeli İş ilanları21. Dönem POMEM 13 Bin Polis Memuru Alımı Başvuru Sonucu İstenecek Belgeler
EGM, Polis Akademisi Başkanlığınca 21. Dönem POMEM 2 bin önlisans mezunu, 11 bin lisans mezunu polis memuru alımı kapsamında ön başvuru sonuçları bekleniyor. Polis alımı ön başvuru sonucu adayların hazırlaması gereken belgeler madde madde detaylar!