dogalgaz tesisat ustasi iş ilanları (10 adet)

  • 1
Toplam 10 adet dogalgaz tesisat ustasi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

2.5 MİLYON ESNAFA 3 MÜJDE

Hükümet, esnafa sicil affı getiriyor. Kara listeden çıkan sıfır faizli krediden ve İşsizlik Fonu’ndan yararlanabilecek

TAŞERON İŞÇİYE KADRO MÜJDESİ

720 bin taşeron işçisi kamuya aktarılacak

ASGARİ ÜCRET ARTACAK

Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, asgari ücret pazarlıkları ve gündemdeki konularla ilgili açıklamalar yaptı.

ASGARİ ÜCRETTE PAZARLIK ZAMANI!

İşçi, işveren ve kamu 2017 asgari ücreti için masaya oturdu. İşçi tarafının 1.600 TL talep ettiği öğrenilirken, işverenler zam istemiyor. İlk toplantıda, kamunun ise 1.400 liraya sıcak baktığı kaydedildi.

MEHMET ŞİMŞEK'TEN 'TAŞERON' AÇIKLAMASI

Şimşek, "2017 bütçesine buna ilişkin özel ödenek konulmamakla birlikte zaten öngörülen model, aynı mali haklar üzerinden başlangıçta alınmasına ilişkin olduğu varsayımına dayanıyor. Eğer bütçede ödenek olmasa bile bütçe kuralı gereği maaşlarla ilgili her zaman ödenek yetmese de yapılabiliyor. Taşeron olarak bilinen hizmet alımıyla çalışan işçi kardeşlerimize yönelik çalışma devam ediyor, sonuçlanınca eminim kamuoyuyla paylaşılacaktır." dedi.

'TAŞERONUN KADROYA GEÇİŞ ÇALIŞMASI HENÜZ TAMAMLANMADI'

Maliye Bakanı Naci Ağbal: Kamu İhale Kanunu ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca hizmet alım sözleşmeleri kapsamında yükleniciler tarafından çalıştırılan personelin, kamuda istihdam edilmesine yönelik yasal düzenleme çalışmaları henüz tamamlanmadı

TAŞERONLAŞMA SON BULMALI

HAK-İŞ/HİZMET-İŞ Sendikası Kadın Komitesi Başkanlar Kurulu, HAK-İŞ Genel Başkanı ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan başkanlığında Ankara’da toplandı.

TAŞERONA KADRO KONUSUNDA EKK'DAN BİR SONUÇ ÇIKTI MI?

720 bin taşeron işçi artık kadro konusunun netleşmesini bekliyor. Peki Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısında Taşerona Kadro Görüşüldü mü? Detaylar haberimizde...