elektrik elektronik bakim teknisyeni iş ilanları (54 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 54 adet elektrik elektronik bakim teknisyeni iş ilanı bulundu. 6 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


4/B'li, 4/C'li Memur ve Taşeron Çalışanlar Kadrolu, Güvenceli Çalışmayı Hak Ediyor!

elektrik elektronik bakim teknisyeni İş ilanları4/B'li, 4/C'li Memur ve Taşeron Çalışanlar Kadrolu, Güvenceli Çalışmayı Hak Ediyor!
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk sözleşmeli ge geçici personeller için mücadeleyi her platformda sürdürüyor. Genel Başkan bu kapsamda twitterdan övgü dolu mesajlar almaya devam ediyor. Teşekkürler Sayın Başkan!

Korkuteli MEB Personeline 1860 TL Promosyon Müjdesi

elektrik elektronik bakim teknisyeni İş ilanlarıKorkuteli MEB Personeline 1860 TL Promosyon Müjdesi
Antalya Korkuteli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan banka promosyon ihalesi sonucu eğitim çalışanlarına 1860 TL ödeme yapılacak.

Orman Genel Müdürlüğü Temel Eğitim Duyurusu

elektrik elektronik bakim teknisyeni İş ilanlarıOrman Genel Müdürlüğü Temel Eğitim Duyurusu
Orman Genel Müdürlüğü OGM tarafından temel eğitim duyurusu yayınlandı. Bu kapsamda Orman Genel Müdürlüğünde görevli memurlara hizmet içi eğitim verilecek.

Memurların Yurtdışı Eğitimi İçin Kontenjan Talebinde Dikkat Edilecek Hususlar

elektrik elektronik bakim teknisyeni İş ilanlarıMemurların Yurtdışı Eğitimi İçin Kontenjan Talebinde Dikkat Edilecek Hususlar
Devlet Personel Başkanlığı DPB tarafından devlet memurlarının yurtdışı eğitimi için kontenjan talep edilme sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar yayınlandı. Detaylar için tıklayınız.

YGS Şampiyonu Bingöl'den Çıktı

elektrik elektronik bakim teknisyeni İş ilanlarıYGS Şampiyonu Bingöl'den Çıktı
YGS'ye giren adayların heyecanla beklediği 2017 YGS sonuçları dün itibariyle açıklandı. ÖSYM'nin YGS sonuçlarını açıklanmasıyla birlikte YGS birincileri de belirlendi. Peki 2017 YGS şampiyonu hangi ilden çıktı? İşte ayrıntılar...