elektronik ar ge muhendisi iş ilanları (92 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 92 adet elektronik ar ge muhendisi iş ilanı bulundu. 10 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Yalıtımsız binaya ruhsat yok

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı, binalara su yalıtımıyla ilgili uygulanacak kriterleri belirledi. Hazırlanan yönetmeliğe göre sudan etkilenecek hastaneler, okullar, yurtlar, kamu binalarında ve yüksekliği 51 metreyi geçen binalarda su yalıtımı yapılması zorunlu olacak. Yalıtım yaptırmayan binalara yapı ruhsatı verilmeyecek.

İşte fındığın yolculuğu

Fındık fiyatları son dönemde en büyük tartışma konuları arasında. Fındık üreticileri para kazanamadığını, aksine zarar ettiğine iddia ediyor. Belirlenen 10 liralık fiyatın yeterli olmadığını savunuyor. Kilosu 10 liraya üreticiden alınan fındık market raflarında, en düşük 45 liradan yer bulabiliyor. Biz de fındık üreticileri ne kadar para kazanıyor, fındık fiyatları mağazaya gelene kadar neden bu kadar yüksek fiyata çıkıyor onu araştırdık.

Jet ihracat

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, ticaretin kolaylaşması için şirketlere tanıdıkları yetkilendirilmiş yükümlü statüsü ile Türk mallarının gümrüklerden en az kontrole tabi olarak, hatta kontrole tabi tutulmadığı yeşil hat üzerinden ihraç edildiğini vurguladı. 136 firmanın sahip olduğu statü için 140 firma da beklemede.

TİM’de yeni birlik için dilekçe kampanyası

GELECEK yıl seçim sürecine girecek olan ihracatçı birliklerinde, yeni birlikler kurulması tartışması alevlendi. Bazı sektörlerde,ihracatçılardan imza toplanmaya başlandı. Bu sektörlerden biri olan kauçukta, işadamlarına boş dilekçeler gönderildi.

Mardan, internet satışlarını durdurdu

DÜNYANIN en lüks oteli seçilen ve 1.4 milyar dolara mal olan Antalya’daki Mardan Palace Hotel, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı oda satışlarının tamamını durdurdu.