elektronik uretim elemani iş ilanları (41 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 41 adet elektronik uretim elemani iş ilanı bulundu. 5 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

Yargıtay memur alımı sınav duyurusu

Yargıtay memur alımı sınav duyurusuYargıtay memur alımı sınav duyurusu
Yargıtay Başkanlığı tarafından yapılacak memur alımı için uygulama sınavı duyurusu yayınlandı. Buna göre Yargıtay şoför alımı için direksiyon sınavı 24-25 Aralık tarihlerinde yapılacak.

Yeni kimlik kartlarının ücretleri belli oldu

Yeni kimlik kartlarının ücretleri belli olduYeni kimlik kartlarının ücretleri belli oldu
Ehliyet ve sürücü raporları ile ilgili sorunun aşılmasının ardından yeni kimlik kartlarının ücretleri de belli oldu. Detaylar ve Valilik açıklaması haberimizde. Kimlikler ne zaman dağıtılacak? Yeni kimlik ücretleri ne kadar olacak?

YÖK öğrenim ücretleriyle ilgili açıklayıcı duyuru yayınladı

YÖK öğrenim ücretleriyle ilgili açıklayıcı duyuru yayınladıYÖK öğrenim ücretleriyle ilgili açıklayıcı duyuru yayınladı
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından 667 KHK uyarınca ÖSYM tarafından diğer üniversitelere yerleştirilerek kayıt yaptıran öğrencilerin öğrenim ücretlerine ilişkin açıklama yapıldı. ÖSYS bursları geçerli, şehit gazi yakınları ücret ödemeyeceği belirtildi.

MEB Aralık ayı tebliğler dergisini yayınladı

MEB Aralık ayı tebliğler dergisini yayınladıMEB Aralık ayı tebliğler dergisini yayınladı
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Aralık 2016 tebliğler Dergisi Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Detaylar için tıklayınız.

4/C'li personele kadro ne zaman verilecek

4/C'li personele kadro ne zaman verilecek4/C'li personele kadro ne zaman verilecek
4/C’li kamu personellerine söz verilen kadro neden verilmiyor? Mali, sosyal ve özlük haklar açısından büyük mağduriyet yaşayan 25 bine yakın 4/C’li çalışan ne zaman kadroya alınacak? Çalışma Bakanlığı bu sorunu ne zaman çözecek? Bakandan cevap bekleniyor.

MEB Bakanı İsmet Yılmaz'dan öğretmen sayıları ve net ihtiyaç açıklaması

MEB Bakanı İsmet Yılmaz'dan öğretmen sayıları ve net ihtiyaç açıklamasıMEB Bakanı İsmet Yılmaz'dan öğretmen sayıları ve net ihtiyaç açıklaması
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz net öğretmen sayısını ve öğretmen ihtiyacını açıkladı. Şubat 2017'de ne kadar öğretmen alınacak. Sözleşmeli, kadrolu, ücretli ve dershane öğretmenli alımına dair net sayılar tüm detaylarıyla.

2016 KPSS ortaöğretim sonuçları açıklandı

2016 KPSS ortaöğretim sonuçları açıklandı2016 KPSS ortaöğretim sonuçları açıklandı
ÖSYM, 2016 KPSS Ortaöğretim Sonuçları açıkladı. 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS lise sonuçlarına haberimizde bulunan link üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

AÖF'lerdeki 4 yanlış 1 doğruyu götürsün uygulamasına sert tepki

AÖF'lerdeki 4 yanlış 1 doğruyu götürsün uygulamasına sert tepkiAÖF'lerdeki 4 yanlış 1 doğruyu götürsün uygulamasına sert tepki
Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde okuyan 2 milyonu aşkın Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencisi sınav sistemindeki değişikliğin iptal edilmesi için kampanya başlattı. 4 yanlış 1 doğruyu götürsün uygulaması kaldırılsın!