elektronik ve haberlesme muhendisi iş ilanları (11 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 11 adet elektronik ve haberlesme muhendisi iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Emeklilikte yaşa takılanların sorunu çözülecek mi? Sağlık hizmetleri konusunda müjde!

Emeklilikte yaşa takılan vatandaşlar yaşadıkları sorunun nasıl çözüleceği hakkında detayları oldukça merak ediyorlar. Emekli olabilmek için büyük çaba sarf eden vatandaşlar yaşa takılmanın sorunuyla uğraşıyorlar. Birçok vatandaş stressiz, huzurlu bir emeklilik yaşamak için artık emeklilik yasasının çıkacağı tarihe odaklanmış durumdalar. Emeklilikte yaşa takılanlar için müjde, Bakan Müezzinoğlu tarafından geldi. Sağlık hizmetleri konusunda sorunun çözüldüğü belirtildi. Peki, emeklilikte yaşa takılanların sorunu çözülecek mi? İşte detaylar.

Kiler, Sapphire'de 47 daire birden sattı

Kiler Gayrimenkul, Sapphire projesi ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Şirketten KAP'a yapılan açıklamada, 47 adet Sapphire rezidans dairesi 90 milyon 594 bin dolar artı KDV bedeli ile satıldı. 47 daire için dün el sıkışan alıcının İranlı iş adamı Mehrdad Safari'nin, gıda ve gayrimenkul sektöründe yatırımlarının olduğu öğrenildi.

Komili ve Kırlangıç Yağ, resmen Hollandalı Bunge Gıda'nın

Anadolu Endüstri Holding'in (AEH), Ana Gıda şirketinde sahip olduğu yüzde 55.25 hissesinin 55.62 milyon lira bedelle Hollanda merkezli Koninklijke Bunge B.V.'ye satış işlemlerinin tamamlandığı belirtildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜSİAD üyelerini kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜSİAD üyelerini kabul etti

TOKİ Karaman'da 559 konut satacak

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Karaman'da 559 konut satışı için başvuruları alacak. Kura ile alt gelir grubundaki vatandaşları ev sahibi yapacak olan TOKİ, Karaman'da 559 konutun başvurusunu Mart ayında alacak. Peki, Karaman TOKi başvurusu nasıl yapılacak? İşte, taksit ve peşinat bedelleri