elementer iş ilanları (26 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 26 adet elementer iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


2017 yılı vergi borcu yapılandırması nasıl yapılır? Vergi borçlarında yapılandırma fırsatı başladı!

2017 yılı vergi borcu yapılandırmasının nasıl yapılacağını merak eden on binlerce vatandaş konuyla ilgili detayları internetten araştırmaya devam ediyorlar. 27 Mayıs'ta yürürlüğe giren vergi borcu yapılandırması için başvurularının nasıl yapılacağı merak ediliyor. Maliye Bakanı Naci Ağbal, bazı kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasını sağlayan 7020 sayılı kanuna başvuru süresinin 30 Haziran'da bittiğini belirterek, "Son 2 gün kaldı. Vatandaşlarımız bu son ve büyük fırsattan yararlansın. Süre uzatımı kesinlikle olmayacak." dedi. Peki, 2017 yılı vergi borcu yapılandırması nasıl yapılır?

İşsizlik maaşı nasıl alınır? Başvuru şartları nelerdir?

İşsizlik maaşı nasıl alınır sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer aldı. İşten çıkartılan vatandaşların mağduriyetlerini karşılamak için başvuracakları işsizlik maaşının kimlere verildiği merak ediliyor. Peki, işsizlik maaşı nasıl alınır? Başvuru şartları nelerdir?

Müşterileri kapıda bırakan otelle ilgili flaş gelişme...

Muğla'nın Marmaris İlçesi’ndeki dört yıldızlı bir otele internet ve telefonla rezervasyon yaptırdığı, aynı odayı çok sayıda kişiye sattığı iddiasıyla aranan işletmeci S.G. ve ona yardım ettiği öne sürülen arkadaşı B.S.’nin yurt dışına kaçtığı öğrenildi. Süphelilerin bu yolla yaklaşık 10 milyon lira haksız kazanç elde ettiği öne sürüldü. Polis, otel işletmecisi S.G. ile olayla bağlantılı olduğu ileri sürülen B.S.’nin 23 Haziran’da yurt dışına çıkarak Kazakistan’a gittiğini tespit etti.

1 Temmuz'da yeni dönem başlıyor

Konutlarını günübirlik kiraya verenler ve motorlu araç kiralayan firmalar, kira bedeli ne olursa olsun, 1 Temmuz'dan itibaren tahsilatlarını banka ve benzeri aracı kurumlar üzerinden yapacak.

Türk şirket Rusya'da temel attı

ESTA Construction dev bir projenin daha temelini attı. ESTA Construction imzası taşıyacak yeni uluslararası havalimanının temeli, ihalenin kazanılmasının ardından 15 gün gibi kısa bir sürede atıldı. Havalimanı, ilk etapta 130 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilecek.