endustri muhendisi iş ilanları (680 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 680 adet endustri muhendisi iş ilanı bulundu. 68 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


‘Olumlu yönde ayrışacağız’

Dünya ekonomisinin uzunca bir süreden sonra tekrar büyümeye başladığına dikkat çeken Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya, “Ekonomimizin temelleri güçlü kalmaya devam edecek. Türkiye ekonomisi olumlu yönde ayrışacak” dedi.

İşbirliğine geri dönmeliyiz

ULUDAĞ Ekonomi Zirvesi’nin ikinci gününde yapılan ‘Yeni Global Düzen’ başlıklı panel, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut, Eski Almanya Cumhurbaşkanı Christian Wullf, Bookings Enstitüsü İdari Bilimler Başkan Yardımcısı Darrell West ve OECD Nezdinde Türkiye Daimi Temsilcisi Erdem Başçı’nın katılımı ve Nord Holding Türkiye Temsilcisi Servet Topaloğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Panelde konuşan Wullf, “Çatışmacı söylemler var, işbirliği azaldı. İşbirliğine geri dönmeliyiz” dedi.

Çelme takmaya çalışıyorlar

Dün Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne, ABD ve İngiltere’nin Türkiye çıkışlı uçuşlara getirdiği elektronik cihaz yasağı damga vurdu. “Türkiye’den global oyuncular çıktı” diyen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Rekabet etmeye değil ‘Onlara nasıl çelme takarız’a bakıyorlar” dedi.

Et fiyatlarını artıranlara izin vermeyiz

GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye’de yeterli miktarda kesim olgunluğuna gelmiş kasaplık sığır bulunduğunu belirterek, piyasaları olumsuz etkileyecek girişimlere kesinlikle izin vermeyeceklerini bildirdi.

Radyoda reklam yatırımları 220 milyon lirayı aştı

MALİYETİ daha düşük, erişimi en yüksek ikinci mecra olan radyo, 2016 yılında reklamverenlerin en çok tercih ettiği alanlardan biri oldu.