endustriyel dokuma teknisyeni dokuma teknisyeni iş ilanları (75 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 75 adet endustriyel dokuma teknisyeni dokuma teknisyeni iş ilanı bulundu. 8 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


1.545 MEMUR ARANIYOR

endustriyel dokuma teknisyeni dokuma teknisyeni İş ilanları Türkiye genelinde valilik, kaymakamlık, il ve ilçe nüfus birimlerinde çalıştırılmak üzere bin 545 sözleşmeli büro personeli alınacak. Personele, brüt 2 bin 158 lira ücret ödenecek. Başvurular 15-22 Mayıs arasında yapılacak

KAMUYA 90 BİN ELEMAN ALINACAK! İŞTE DETAYLAR...

endustriyel dokuma teknisyeni dokuma teknisyeni İş ilanları Türkiye’de istihdam seferberliği sürerken buna kamu da katıldı. 4 ayda 1 milyondan fazla vatandaş iş bulurken kamu da 90 bin yeni eleman almak için düğmeye bastı.

TAM 7 BİN KİŞİYE KADRO AÇILDI

endustriyel dokuma teknisyeni dokuma teknisyeni İş ilanları Resmi Gazetede yayımlanan 690 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile çarşı ve mahalle bekçiliği için ilave 7 bin kadro ihdas edildi.

KTÜ AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI

endustriyel dokuma teknisyeni dokuma teknisyeni İş ilanları Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, üniversitenin değişik birimlerine farklı unvanlarda 30 öğretim üyesi alacak.

TÜBİTAK ARDEB PERSONEL ALIM İLANI

endustriyel dokuma teknisyeni dokuma teknisyeni İş ilanları TÜBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) 15 personel alımı yapacak.