endustriyel ve yapisal celik konstruksiyon iscisi iş ilanları (14 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 14 adet endustriyel ve yapisal celik konstruksiyon iscisi iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


PTT PERSONEL SAYISINI ARTIRIYOR

endustriyel ve yapisal celik konstruksiyon iscisi İş ilanları ilk olarak 2500 yeni personel alınacak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan PTT'ye 2 bin 500 yeni personel alınmasının planlandığını açıkladı.

ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ 15 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK

endustriyel ve yapisal celik konstruksiyon iscisi İş ilanları Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü, üniversiteye bağlı Tıp Fakültesinin değişik birimlerine 15 öğretim üyesi alacak.

SGK PERSONEL ALACAK

endustriyel ve yapisal celik konstruksiyon iscisi İş ilanları Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 41 sözleşmeli personel alımı yapacağını DBB'nin resmi internet sitesinden yayımladığı ilanla duyurdu. SGK Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü birimlerinde istihdam edilmek üzere 47 sözleşmeli personel alacak.

JANDARMA LİSE MEZUNU UZMAN ÇAVUŞ ALACAK

endustriyel ve yapisal celik konstruksiyon iscisi İş ilanları Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı için düğmeye bastı. Jandarma, bünyesinde istihdam etmek üzere Sıhhiyeci Uzman Erbaş alımı yapacak.

UZMAN ERBAŞLAR ARASINDAN 4 BİN İKM ALIM İLANI

endustriyel ve yapisal celik konstruksiyon iscisi İş ilanları Uzman Erbaşlar arasından 4 bin sözleşmeli infaz koruma memuru alınacak.