erzurum iş ilanları (244 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 244 adet erzurum iş ilanı bulundu. 25 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Tofaş ve Erdemir’in eski CEO’su bakın şimdi ne yapıyor

TOFAŞ ve Erdemir’in eski CEO’su Ali Pandır, anaokulu zinciri kuruyor. 2006-2012 yılları arasında Türkiye’nin en büyük otomotiv sanayi şirketlerinden biri olan Tofaş’ın CEO’luğunu yapan ardından Oyak Grubu bünyesindeki Erdemir’e geçerek uzun yıllar Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su olan Ali Pandır, bu görevinden 2017 yılı başında ayrılmıştı.

Emlak mağdurlarının isyanı! Binlerce aile adliye önünde toplandı...

Bakırköy Adliyesinde farklı mahkemelerde davaları görülen Esenyurt’taki emlak mağdurları dün adliye önünde toplanarak eylem yaptı. Bulut İnşaat mağduru Filiz Porsuk binlerce mağduru bulunan Esenyurt Emlak davaları konusunu artık bir tek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çözebileceğini belirterek “İsterse 7 yıldır Esenyurt’ta kanayan bu yarayı iyileştirebilir. Dolandırıcı müteahhitlerden bizi kurtarabilir“ dedi.

Palamut hayal kırıklığı yarattı umutlar hamside!

Yeni sezona ümitle başlayan Karadenizli balıkçılar, palamutta yaşadıkları hayal kırıklığını hamsi avıyla telafi etmeyi umuyor.

Rus milyarder Marmaris'ten aldı! Dudak uçuklatan ultra lüks yatıyla geldi...

DÜNYANIN en ünlü koleksiyonerlerinden ’sanatın patronu’ ve ’yetenek avcısı’ diye nitelenen Azeri asıllı Rus milyarder 62 yaşındaki Farhad Akhmedov, ultra lüks yatıyla geldiği Marmaris’te genç Türk ressam Güçlü Kadir Yılmaz’ın tablosunu 10 bin dolara satın aldı.

Fiyatından dolayı alıcı bulamamıştı! 53 milyon dolara satıldı...

Lucara Diamond'un elinde bulunan Lesedi La Rona elması, değerinin çok altı olan 53 milyon dolara Graff Diamonds'a satıldı.