finance economy iş ilanları (19 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 19 adet finance economy iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Hannover’deki sanayi fuarında ‘gerilim’ konuşuldu

Hannover Başkonsolos Banu Malaman, alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Hannover Sanayi Fuarı’na katılan Türk firmalarının temsilcilerini ziyaret etti, sorunlarını dinledi. İşadamlarının gündeminde, Türkiye ile Almanya arasında yaşanan siyasi gerilim vardı.

Otomobil fiyatına bıçak

Düzce’de 27 yıldır özel bıçak yapım işi ile uğraşan Alper Tüfekçi ve Gravür ustası Mehmet Şeker üretimi aylarca süren bıçakların satışının fiyatının 15-20 bin TL'yi bulduğunu söylediler.  

İhracat yüzde 40 arttı

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde sofralık ve kuru üzümde kalıntı ve ihracat sorunlarının ele alındığı toplantıda konuşan Ege Kuru Meyve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Nejat Almış, kuru üzümde ihracatın yüzde 40 arttığını söyledi.

Gram altın ve Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları, altın yatırımcısı tarafından merakla takip ediliyor. Altın yatırımcısının gözdesi olan çeyrek altın fiyatları da, altın fiyatlarının dalgalanması ile birlikte hafta içinde değeri sürekli değişen ürünler arasında oldu. Peki Altın fiyatlarının son halinden sonra çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu?

Copa Airlines ile ortak uçuşa başlayacak

Türk Hava Yolları (THY) ile Copa Airlines, Avrupa ile Latin Amerika arasında ortak uçuşlara başlayacak.