firinci ustasi unlu mamuller pasta ustasi iş ilanları (12 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 12 adet firinci ustasi unlu mamuller pasta ustasi iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan esaslar ve 5620 sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemizde istihdam edilmek üzere, KPSS(B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

Adalet Bakanlığı 4 Bin İnfaz Koruma Memuru Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayınlayarak sözleşmeli infaz koruma memuru alımı yapılacağını duyurdu. İlana başvuru şartları, alınacak personel sayısı ve diğer detaylar şöyle:

2016 Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Ara Sınav Sonuçları Açıklandı

2016 Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Ara Sınav Sonuçları Açıklanıyor

MEB Ücretsiz Destekleme ve Yetiştirme Kursu Açma Koşullarını Belirledi

ANKARA (AA) - Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), belediyeler ile yapılacak protokol çerçevesinde, ücretsiz destekleme ve yetiştirme kursu açılabilmesine ilişkin detaylar belirlendi, öğrenciler sadece okullarındaki ders saatleri dışında bu kurslara katılabilecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı İçin Son Gün 31 Aralık

Kültür ve Turizm Bakanlığı 200 personel alımı yapacak.Detaylar haberimizde mevcuttur

Mesleki Eğitim Yeniden Yapılandırılıyor

MEB sosyal medya hesabından yayımladığı mesajla öğrencilere müjdeyi verdi.Detaylar haberimizde mevcuttur...

Maaşları Yüksek Olanlar İçin Yeni Düzenleme

Yeni yapılan düzenleme ile prime esas kazancın üst sınırı artırıldı ve bugün, günlük brüt asgari ücretin 6.5 katı olan üst sınır, 7.5 katına yükseltildi.Detaylar haberimizde mevcuttur....

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Personel Alımı Yapacak

Enstitümüz Merkez ve Taşra Teşkilatında istihdam edilmek üzere sözlü sınavla aşağıdaki tabloda belirtilen programlardan mezun, 54 TSE Uzman Yardımcısı, 1 Avukat, 6 Tekniker ve 5 Memur olmak üzere toplam 66 personel alınacaktır.Detaylar haberimizde mevcuttur...