gazete dagiticisi iş ilanları (63 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 63 adet gazete dagiticisi iş ilanı bulundu. 7 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Emekli maaşları bayram öncesinde ödenecek mi? Bakan Bozdağ'dan emeklilere güzel haber

Emekli maaşları bayram öncesinde ödenecek mi sorusu milyonlarca emekli vatandaş tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte bayram tatiline çıkacak birçok vatandaşın aklına emekli maaşlarının ne zaman yatacağı takıldı. Geçtiğimiz salı günü gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu toplantısında Bakan Bozdağ emekli maaşlarına değindi ve müjdeli haberi emeklilere verdi. Peki, Emekli maaşları bayram öncesinde ödenecek mi?

'10 günlük tatil' açıklaması sonrası rezervasyon patlaması yaşandı

Bakanlar Kurulu'nda alınan kararla Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkması nedeniyle Muğla’nın Fethiye ilçesindeki otel rezervasyonlarında adeta patlama yaşandı.

'E-Devlet'ten başvuru kararları hızlandıracak'

Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, tüketici hakem heyetleri yönetmeliğinde yapılan yeni düzenlemeyle tüketicilerin e-Devlet kapısı üzerinden hakem heyetlerine başvuruda bulunabileceklerini, bu sayede hakem heyetlerindeki dosya yoğunluğunu azalacağını ve uyuşmazlıkların daha çabuk karara bağlanacağını söyledi.

ABD'de yeni inşaat ruhsatları geriledi

ABD'de yeni konut inşaatları Temmuz'da beklenmedik şekilde düşerken, tek ve çok ailelik konut inşaatlarındaki gerileme üçüncü çeyrekte konut sektöründeki yükselme beklentilerini azaltabilir.

Milyonlarca kart kullanıcısını ilgilendiriyor: O süre uzatıldı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben, banka kartlarının elektronik ticarette kullanılabilmesi için kart hamilinin talebinin alınması şartı getirdiklerini ve bankalardan 17 Ağustos'a kadar bunun tamamlanmasını istediklerini hatırlatarak, "e-ticarette herhangi bir yavaşlamaya sebebiyet vermemek için hem bankalarımızın görüşlerini hem de gelen taleplerini aldık ve kurul olarak bu süreyi 31 Aralık 2017'ye kadar uzattık." dedi.