gemi makine ustasi iş ilanları (11 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 11 adet gemi makine ustasi iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Pladis, Nestle'nin ABD'deki atıştırmalık sektörü varlıklarını almak için teklif vermekten vazgeçti

Yıldız Holding'in yurtdışı iştiraki Pladis CEO'su Cem Karakaş, Nestle'nin ABD'deki atıştırmalık sektörü varlıklarına teklif vermekten vazgeçtiklerini söyledi.

Nef Vakfı burs başvuruları 1 Ekim’de başlıyor

Nef çatısı altında çalışmalarını sürdüren Nef Vakfı, 1-14 Ekim tarihlerinde yeni dönem yüksek öğrenim burs başvurularını başlatıyor.

Altın fiyatları haftaya nasıl başladı? Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın piyasası güne düşüş ile başladı. Altın fiyatlarının düşüş göstermesinin ardından gram altın fiyatı ve çeyrek altın fiyatı yatırımcılar tarafından merakla takip ediliyor. Kapalıçarşı'da şuan çeyrek altın ve Cumhuriyet altını düşüş gösterirken, gün içinde fiyatların ne kadar olacağı şimdiden merak konusu. Peki Altın fiyatlarındaki son durumun ardından çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu?

AfD’ye ilk tepki, Asya piyasalarından geldi

Almanya’da genel geçim sonuçlarının zorlu geçecek koalisyon görüşmelerini gündeme getirmesi , piyasaların da belirsiz bir tabloyla karşı karşıya kalmasına yol açtı.

Dolar/TL 3.51 seviyesini gördü

Kuzey Irak'ta oy verme işlemi başlayan referandumun jeopolitik riskleri artırması ve Fed'in açıklamaları ile geçen hafta 3.50 seviyesini aşan dolar/TL'de referandum süreci, Almanya seçim sonuçları ve küresel piyasalar izleniyor. 3.50 seviyesini gören dolar 3.5137'yi gördü.