genel muhasebe uzmani iş ilanları (45 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 45 adet genel muhasebe uzmani iş ilanı bulundu. 5 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Dolu sonrası oto sanayii... Yüzlerce araç kuyrukta

İstanbul'da etkili olan şiddetli sağanak ve fırtına nedeniyle zarar gören araçların sürücüleri yetkili servis ve oto sanayi sitelerine akın etti. Kocasinan Oto Sanayi Sitesi’nde oluşan araç yoğunluğu havadan görüntülendi.

Fitch Ratings Fransa’nın kredi notunu kırmadı

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Fransa’nın kredi notunu koruduğunu duyurdu. Fitch Ratings’ten yapılan açıklamada, Fransa’nın yerli ve yabancı para cinsinden kredi notunun ‘AA’ seviyesinde korunduğu, görünümünün de ‘durağan’ olarak teyit edildiği bildirildi.

Türkiye'de öne çıkan 10 girişim hızlandırma programı

Girişim hızlandırma programları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda giderek artış gösteriyor. İşte Türkiye'de öne çıkan 10 girişim hızlandırma programı:

EPDK'dan LPG kararı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), ithal edilecek LPG'nin ihtisas gümrüklerindeki laboratuvarlarda zorunlu tüm analizlerinin yapılmasına, yurtiçi piyasada LPG'nin teknik düzenlemelere uygun olup olmadığının tespiti amacıyla alınacak numunelerin, LPG'nin depolandığı millileştirilmiş ürün tanklarından ve sonraki ikmal noktalarından alınmasına karar verildi.

Ürün açıklaması videosu hazırlayacaklara altın tavsiyeler

Ürün açıklama videoları oldukça etkili ve faydalı olmalarıyla yeni nesil içerik türleri olarak online platformlarda kullanılıyor. Siz de ürün açıklaması videosu hazırlarken bu önerilerden faydalanabilirsiniz.