guvenlik gorevlisi iş ilanları (849 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 849 adet guvenlik gorevlisi iş ilanı bulundu. 85 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Nurettin Canikli'den flaş kıdem tazminatı açıklaması

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Meclisi'nin aylık olağan toplantısına katıldı. Canikli, meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmasında, 'Kıdem Tazminatı Fonu'nda da sona yaklaşıldığını söyledi.

‘Grand Ravza’ için geri sayım başladı

İNŞAAT sektöründe birçok önemli projeye imza atan Grand Ravza’nın Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Karaoğlanoğlu, şimdi de turizm alanında büyümeye başlayacaklarını açıkladı.

Turizm ile öne çıkıyor

Giresun’un son dönemlerde turizm alanında öne çıkmaya başladığını söyleyen Turizm İşletmeleri Platformu Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz, “Şehrimizde gezilip görülecek çok yer var. Tarih ve doğa severler için harika bir yer” dedi.

Giresun’da çevre çalışmaları hızlandı

Giresun Belediyesi şehir içi çöp toplama sisteminde yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, ilk kez uygulanacak sistemle çevre ve görüntü kirliliğini ortadan kaldıracaklarını ifade etti.

Üretiminin yüzde 70’ini ihraç ediyor

SON dönemlerde yaptığı yatırımlarla hızlı bir büyüme yakalayan Sarıgöller Grup, üretimin yüzde 70’ini ihraç ediyor. Sarıgöl Konveyör Sistemleri ile Giresun’a yeni bir fabrika yatırımı da planladıklarını anlatan Yönetim Kurulu Üyesi Semih Sarıgöl, “Bugün 16 ülkeye ihracat yapıyoruz. İmalat alanında büyümemizi sürdürmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.