hasta ve yasli refakatcisi iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet hasta ve yasli refakatcisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Türkiye'nin ilk yerli arama motoru Geliyoo

hasta ve yasli refakatcisi İş ilanlarıTürkiye'nin ilk yerli arama motoru Geliyoo
Mühendis Hakan Atabaş ve Fatih Arslan Türkiye'nin ilk yerli arama motoru "Geliyoo" test yayınına başladı. Google arama motoruna rakip yeni Türk arama motoru Geliyoo.com da bir çok özellik ayrıntılı olarak düşünülmüş.

Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli personel alımı sınav sonuçları açıklandı

hasta ve yasli refakatcisi İş ilanlarıMilli Savunma Bakanlığı sözleşmeli personel alımı sınav sonuçları açıklandı
Milli Savunma Bakanlığı tarafından 30 sözleşmeli bilişim personeli alımı yazılı sınav sonuçları açıklandı. Sözlü sınav 1-3 Şubat ile 6-10 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak.

MEB Şubat ayı öğretmen alımı açıklaması

hasta ve yasli refakatcisi İş ilanlarıMEB Şubat ayı öğretmen alımı açıklaması
Milli Eğitim Bakanlığına 2017 alımları kapsamında 60 bin kadrodan ne kadar ayrılacak? Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin 2017 Şubat ayı öğretmen alımları ile ilgili soruyu cevapladı. Şubat ayında atama olmayacak, atama gecikecek!

Sağlık Bakanlığı bölge hizmet grupları ve hizmet puanlarını personel ne zaman kullanır.

hasta ve yasli refakatcisi İş ilanlarıSağlık Bakanlığı bölge hizmet grupları ve hizmet puanlarını personel ne zaman kullanır.
Sağlık Bakanlığı personeli hizmet puanlarını ne zaman kullanır. Bölge hizmet grupları ne işe yarar. Bölge hizmet grupları ne işe yarar ne zaman kullanılır. Hizmet puanı ne işe yarar ne zaman kullanılır.

KPSS 2016/2 ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına memur atama duyurusu

hasta ve yasli refakatcisi İş ilanlarıKPSS 2016/2 ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına memur atama duyurusu
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı (UDHB) tarafından KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmeleri sonuçlarına göre UDHB kadrolarına atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayınlandı. İstenen belgeler açıklandı.