havalandirma ve hvac iş ilanları (78 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 78 adet havalandirma ve hvac iş ilanı bulundu. 8 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Aksa Enerji'den Afrika'ya 3 yeni yatırım

Aksa Enerji, Afrika’da 3 ülkeye yaptığı yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Şirket, Afrika’da Gana, Madagaskar ve Mali’de kurduğu santraller ile birlikte toplam 2.426 MW büyüklükte üretim gücüne ulaştı. Aksa Enerji CEO’su Cüneyt Uygun, Şirket’in Faiz Amortisman Vergi Öncesi Kar’ının (FAVÖK) yüzde 77’sinin Afrika santrallerinden sağlanacağını belirtiyor. 2018’de ise bu oranın yüzde 85’i aşması bekleniyor.

Temmuzda 115 bin 869 konut satıldı

Türkiye genelinde temmuzda 115 bin 869 konut satıldı. Geçen ay satılan konut sayısı, bir önceki aya göre yüzde 18,7, geçen yılın aynı ayına göre ise yüzde 42,4 artış kaydetti.

Yer kalmadı, ek seferler devrede

Bayram dönemlerinde hava yolunda artan yolcu trafiği, Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkmasıyla adeta "patlama" yaşadı. Tatilin 10 gün olmasıyla normal seferlerindeki biletleri satan hava yolu şirketleri, ek sefer koymaya başladı.

Tatilcilere çok önemli uyarı: Yemek bile bulamazsınız! Ne otellerde ne restoranlarda yer yok!

Kurban Bayramı tatiline sayılı günler kala Kuzey Ege'de büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Edremit Bölgesi'nde oteller tamamen dolarken, Bozcaada'da sadece oteller değil restoranların bile dolduğu belirtiliyor.

Bayram tatiline çıkacaklar dikkat! Otobüs biletleriyle ilgili flaş açıklama!

Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, şehirler arası yolcu otobüsü bilet fiyatlarının her yıl mayıs ayında belirlendiğini belirterek, Kurban Bayramı dolayısıyla otobüs biletlerine zam yapılmayacağını bildirdi.