hidrolik bakimci iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet hidrolik bakimci iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Saat 21:00'e dikkat!... Dolar nasıl etkilenir?

FED kararı bugün saat 21.00'de açıklanıyor.

“Birleşik Krallık boşanma tazminatı için 20 milyar Euro teklif edecek” iddiası

Birleşik Krallık Başbakanı Theresa May’in ülkenin Avrupa Birliği’nden (AB) ayrılması (Brexit) karşılığında 20 milyar Euro ödenmesi için hazırlık yaptığı öne sürüldü.

Fuara yabancı alıcılardan yoğun ilgi

CNR Food İstanbul, 45 ülkeden gelen 4 milyar dolarlık ithalat hacmine sahip alıcılarıyla kapılarını açtı. Açılış konuşmasını yapan T.C Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci “CNR Food İstanbul’a yabancı alıcıların ilgisinin yoğun olduğunu görüyoruz. İstikrarımızı, güvenilirliğimizi ve kalitemizi koruduğumuz sürece dünya markası olmamamız için bir neden yok. Paris, Dubai, Münih neyse İstanbul’da odur” dedi.

KOSGEB'den işletmelere 2 yeni destek

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: 'KOBİ Gelişim Destek Programı'nın yeni proje çağrısı kapsamında, işletmelere verilecek destek tutarının üst limitleri, 300 bin lira geri ödemesiz, 700 bin lira faizsiz geri ödemeli olmak üzere toplam 1 milyon lira olarak belirlendi'

'Her önüne gelen galericilik yapamayacak'

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, ikinci el araç düzenlemesini bitirdiklerini ve Başbakanlığa gönderdiklerini belirterek, "Özellikle ikinci el araç piyasasının düzenlenmesi noktasında bu mesleği yapan komisyoncuların, galericilerin belli nitelikte olmasını, her önüne gelenin bu işi yapmamasını istiyoruz. Emlakta da aynı düzenleme... Emlak düzenlemesini ikinci el araç düzenlemesi yürürlüğe girdikten sonra Başbakanlığa göndermek istiyoruz." dedi.