işkur Çankırı iş ilanları (86 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 86 adet işkur, Çankırı iş ilanı bulundu. 9 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


25 yıl evli kalan kadına emeklilik teklifi

Yıllarca ev işleri ve çocuklarıyla ilgilenen ancak sigorta ve dolayısıyla emeklilik elde edemeyen kadınlar için CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’nın, TBMM Başkanlığı’na sunduğu yasa teklifi, ‘Artık çok geç’ diye düşünen kadınlar için bu konuyu yeniden gündeme getirdi. Çünkü, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile Kara, 15 milyona yakın ev kadınını ilgilendiren bu konu için evlilikte en az 25 yılı tamamlama şartı koyarak yeni bir boyut getirmiş.

Mobil internette en ucuz Türkiye

TÜRKİYE’deki mobil internet fiyatları Avrupa ve ABD’nin daha avantajlı duruma geldi.

‘Yengeyi al gel’ kampanyası

Dap Yapı 500 milyon lira değerinde konut ve ofis için yüzde 25 indirim yapıyor. Ümraniye’de indirim çadırı kurduklarını belirten Ziya Yılmaz, “Evler teslime hazır, mobilyalı.Ceketini, yengeyi al gel” diye konuştu.

2016’da işsizlik oranı % 10.9

İŞSİZLİK oranı 2016 yılında 0.6 puan artarak yüzde 10.9’a yükseldi. İşsiz sayısı da 2015 yılına göre 273 bin kişi artarak 3 milyon 330 bin kişi oldu.

‘Yabancı koşa koşa gelmez’

GAYRİMENKUL ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Aziz Torun, sektör değerlendirmesi yapmak için toplantı düzenledi.