işkur Aksaray iş ilanları (156 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 156 adet işkur, Aksaray iş ilanı bulundu. 16 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


İki dev borsanın 29 milyar Euro'luk evliliği çökebilir

Londra Borsası (LSE) ve Deutche Börse arasındaki 29 milyar Euro büyüklüğündeki birleşmenin tamamlanamama riski ortaya çıktı.

KOSGEB sıfır faizli kredi başvuru sonuçları açıklandı mı? KOSGEB'ten kimler yararlandı?

KOSGEB sıfır faizli kredi başvuru sonuçları için binlerce vatandaş sonuç sorgulama ekranını takip ediyor. KOSGEB’in geçen yıl başlattığı 50 bin limitli faizsiz kredi desteği 15 bin kişiye verilmiş; 206 bin kişi de koşulları taşıdığı halde destekten yararlanamamıştı. Bu yıl ise kredi desteğinden yararlanmak isteyen vatandaşlar oldukça umutlu ve başvuru sonuçlarını takip ediyorlar. Peki, KOSGEB'ten kimler yararlandı? KOSGEB sıfır faizli kredi başvuru sonuçları açıklandı mı? İşte, 2017 İşletme Kredisi Faiz Desteği sonuçları hakkında detaylar.

Emekliye promosyon ücretleri ne zaman ödenecek? Promosyon ücretleri belirlendi..

Emekliye promosyon ücretlerinin ne zaman ödeneceği binlerce emekli vatandaş arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yaklaşık 11.5 milyon emekliye mart ayıyla birlikte ödemeleri başlayacak olan, maaş promosyonlarında emeklileri sevindiren haber geldi. Emekli olan vatandaşların alacakları promosyon miktarı belli oldu. Vatandaşlar bir yandan da emekliye promosyon ücretlerinin yatacağı günü iple çekiyorlar. Peki, emekliye promosyon ücretleri ne zaman ödenecek?

ULAK için ilk siparişler verildi

Türkiye'nin ilk yerli ve milli baz istasyonu ULAK için Turkcell, Vodafone Türkiye ve Türk Telekom ile ilk satış sözleşmesi imzalandı.

TMSF Hazine’ye 500 milyon lira ödedi

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından Hazine’ye 22 Şubat'ta 500 milyon lira karşılığı ödeme yapıldığı bildirildi.