işkur Ankara iş ilanları (2428 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 2428 adet işkur, Ankara iş ilanı bulundu. 243 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Son dakika: Halkbank'tan Mehmet Hakan Atilla açıklaması

Halkbank'tan, ABD'de tutuklanan Uluslararası Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla ile ilgili açıklama yapıldı.

İzin verilen ticaret kapsamındaki işler

Başbakan Yardımcısı Şimşek, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Atilla’nın ABD’de tutuklanan ilgili işlemlerin tamamen izin verilen ticaret kapsamındaki işlemler olduğunu vurgulayarak “Çok öncesinden de Halkbank ile bütün bu konuları görüştüğümüzde, bankanın Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin izin verdiği çerçevede bir komşu ülke ile ticarete aracılık yaptığı net” dedi.

İzmir’de Rönesans

İzmir’de Optimum AVM’yi 105 milyon Euro’ya yenileyen Rönesans Gayrimenkul, İzmir’deki projelerine hız verdi. Yakında yalnızca İzmir’de 1 milyar Euro’luk projeyi hayata geçirecek olan Rönesans Gayrimenkul, toplamda yeni açılacak AVM’lerle 8 bin kişiye istihdam sağlayacak.

Referandum sonrası reform gerekiyor

DENİZBANK Genel Müdürü Hakan Ateş, referandum sonucu ne olursa olsun süratle reform yapılması gerektiğini vurguladı.

Emekliye ‘erken’ promosyon

ZİRAAT Bankası Şube Bankacılığı Grup Başkanı Süleyman Türetken, emeklilere yönelik promosyon uygulamasında 4.7 milyon emekli müşterilerinden 2.6 milyonuna yaklaşık 1 milyar lira promosyon ödemesini gerçekleştirdiklerini belirterek “Emeklilerimizin promosyon ödemeleri daha önce açıklamış olduğumuz takvim çerçevesinde devam etmekle birlikte mayıs ayında ödenecek promosyonlar da 1 ay öne çekilerek nisan ayında tamamlanacaktır” dedi.