idari isler yonetici yardimcisi iş ilanları (9 adet)

  • 1
Toplam 9 adet idari isler yonetici yardimcisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


150 işadamıyla Hindistan çıkarması

TÜRKİYE-Hindistan İş Forumu’na katılmak için bakanlar, Genelkurmay Başkanı ve işadamlarıyla birlikte 7 yıl aradan sonra Hindistan’a giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “G-20’de beraber olduğumuz Hindistanla ilişkilerimizi çok daha ileri noktalara taşımak istiyoruz. Hindistan’la ilişkilerimizde her alanda muazzam bir potansiyel bulunuyor” dedi.

‘Para benim size ne oluyor'

30 yıllık kariyerinde 650 milyon dolara yakın para kazanan, ancak şu anda iflasın eşiğine gelen Hollywood yıldızı Johnny Depp, krizin faturasını yönetim danışmanlığı şirketi The Management Group’a kesti. Ünlü oyuncu, mahkemeye ayda 2 milyon dolar harcadığını açıklayan şirketle ilgili ilk kez konuşup, “Beni kontrol altına almadılarsa neden 10 yıl boyunca benimle çalıştılar? Para benim, size ne oluyor” dedi.

Güneş ve rüzgarı ihraç edebilirsiniz

Uluslararası Enerji Ajansı İcra Direktörü Fatih Birol, güneş ve rüzgârda yerli teknolojinin gelişmesini sağlayacak YEKA süreci ile Türkiye’nin yenilenebilir enerji teknolojilerini bölgesine ihraç eden bir ülke olabileceğine dikkat çekti.

Kotayı aşan GB başına ödeyecek

BUGÜN itibarıyla sabit internet abonelerinde aylık Adil Kullanım Noktası (AKN) kotasını dolduran kullanıcılara daha hızlı bağlantılar sunuluyor.

Rüya değil gerçek

Aralarında rüya otomobillerin de yer aldığı 20 markanın katılmadığı İstanbul Autoshow’u 11 günde 500 binin üzerinde kişi ziyaret etti. 2 yılda bir düzenlenen ve 2015 yılında 597 bin kişinin gezdiği fuara katılımın her şeye rağmen yarım milyonu aşması yüzleri güldürdü. Bu durum otomobilseverlerin rüya otomobillerden ziyade alabilecekleri gerçek araçları görmek istediğini ortaya koydu.