iklimlendirme ve sogutma teknolojisi teknikeri iş ilanları (5 adet)

  • 1
Toplam 5 adet iklimlendirme ve sogutma teknolojisi teknikeri iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


2017 YGS sınav ücreti ödeme son gününe dikkat

iklimlendirme ve sogutma teknolojisi teknikeri İş ilanları2017 YGS sınav ücreti ödeme son gününe dikkat
2017 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Kılavuzunda da belirtildiği üzere ve ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer DEMİR'in de belirttiği üzere sınav ücreti ödenmezse başvurular geçersiz olacak. 2017 YGS sınav ücreti ödeme bilgilerine dikkat!

AÖF'de 4 yanlış 1 doğruyu götürmesi uygulaması bu sorularda uygulanmayacak

iklimlendirme ve sogutma teknolojisi teknikeri İş ilanlarıAÖF'de 4 yanlış 1 doğruyu götürmesi uygulaması bu sorularda uygulanmayacak
Anadolu Üniversitesi Rektörü Naci Gündoğan, AÖF sınav yönetmeliği hakkında konuştu. Rektör Gündoğan, AÖF'de 4 yanlışın 1 doğruyu götürmesinin bazı sorularda uygulanmayacağını açıkladı.

19 Ocak 2017 tarihli resmi gazete

iklimlendirme ve sogutma teknolojisi teknikeri İş ilanları19 Ocak 2017 tarihli resmi gazete
19 Ocak 2017 tarihli ve 29953 Sayılı resmi gazetede yer alan Bakanlar kurulu kararları, yönetmelikler, tebliğler ve ilanların tüm ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz.

Jandarma 2017-1 sözleşmeli uzman erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı

iklimlendirme ve sogutma teknolojisi teknikeri İş ilanlarıJandarma 2017-1 sözleşmeli uzman erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı
Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2017 yılı 1. dönem sözleşmeli uzman erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı. Uzman jandarma alımı ön başvuru sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız.

Gelir İdaresi Başkanlığı 65 memur alımı yazılı sınav sonuç duyurusu

iklimlendirme ve sogutma teknolojisi teknikeri İş ilanlarıGelir İdaresi Başkanlığı 65 memur alımı yazılı sınav sonuç duyurusu
Gelir İdaresi Başkanlığı memur kadrosuna avukat alımı yazılı sınav sonuçları açıklandı. Gelir İDaresi Başkanlığı GİB memur alımı sınav sonuçları için tıklayınız.