insaat boyacisi boyaci boyaci firca ile insaat haric iş ilanları (2 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 2 adet insaat boyacisi boyaci boyaci firca ile insaat haric iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Sendikanın grevine erteleme kararı geldi

insaat boyacisi boyaci boyaci firca ile insaat haric İş ilanlarıSendikanın grevine erteleme kararı geldi
Birleşik Metal İşçileri Sendikası tarafından uygulanmakta olan grevin Millî güvenliği bozucu nitelikte görüldüğünden ertelenmesi hakkında karar 18 Ocak 2017 tarihli ve 29952 sayılı resmî gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Grev kaç gün ertelendi?

AÖF eğitim-öğretim ve sınav yönetmeliğinde değişiklik yapıldı

insaat boyacisi boyaci boyaci firca ile insaat haric İş ilanlarıAÖF eğitim-öğretim ve sınav yönetmeliğinde değişiklik yapıldı
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri eğitim-öğretim ve sınav yönetmeliğinde çok önemli değişiklikler yapıldı. 4 yanlışın 1 doğruyu götürmesi uygulamasından sonra yapılan değişiklikler neler? İşte detaylar.

Geçici görev yolluğu hangi koşullarda ödenir

insaat boyacisi boyaci boyaci firca ile insaat haric İş ilanlarıGeçici görev yolluğu hangi koşullarda ödenir
Geçici görevde bulunup konaklama imkânın olmadığı yerlerde görev alanlar ne yapmalıdırlar? Geçici görev yolluğu nedir, hangi koşullarda alınır? Ayrıntılar haberimizde.

AUZEF 2016-2017 bahar dönemi akademik takvimi yayınlandı

insaat boyacisi boyaci boyaci firca ile insaat haric İş ilanlarıAUZEF 2016-2017 bahar dönemi akademik takvimi yayınlandı
İstanbul Üniversitesi 2016-2017 AUZEF kayıt yenileme tarihleri, vize tarihleri, tamamlama yani final sınav tarihleri ve harç yatırma tarihlerinin yer aldığı bahar dönemi akademik takvim yayınlandı.

Bakan Ağbal'dan vergi yapılandırması olanlara güzel haber

insaat boyacisi boyaci boyaci firca ile insaat haric İş ilanlarıBakan Ağbal'dan vergi yapılandırması olanlara güzel haber
Vatandaşları vergi borçlarını ödemesinde kolaylık sağlamak amacı ile getirilen vergi borçlarını yapılandırma düzenlemesinde Kasım ve Aralık aylarının ödemeleri yapamayanlara yemi imkan sağlandı. Ayrıntılar haberimizde.