insaat teknolojisi teknikeri iş ilanları (229 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 229 adet insaat teknolojisi teknikeri iş ilanı bulundu. 23 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Bakanlıktan bayram temizliği uyarısı...

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, tüketicilere, temizlik ürünü satın alırken mutlaka orijinal ambalajlı ürünlerin tercih edilmesi ve bunların kullanımı sırasında ambalajda yer alan tavsiyelerin okunması konusunda uyarıda bulundu.

Vakko'dan satış açıklaması

1938 yılında “Şen Şapka” markasının sahibi Vitali Hakko tarafından kurulan moda devi Vakko, bugün stratejik işbirliklerini değerlendirmek için Credit Suisse International ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

Bir kargo şirketi daha yabancılara satıldı

Son birkaç yıldır lojistik alanında Türkiye'nin önde gelen şirketleri ya el değiştiriyor ya da yeni firmalar ofisler kurarak pazara adım atıyor.

Kurban Bayramı'nda metro, otobüsler ve vapurlar ücretsiz mi?

Bayramda toplu taşımayı kullanacak olan vatandaşlar, bu zaman dilimi içerisinde vapur, otobüs ve metro hatlarının ücretsiz olup olmayacağını sorgulamaya başlandı. Her bayramda vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak için indirim yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu bayramda da ritüeli bozmadı. Peki, bayramda toplu taşıma çerçevesinde metro, vapur ve otobüsler ücretsiz mi olacak? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı konu hakkında detaylı bilgiler

Güneşten maksimum enerji alınacak

GÜNEŞ panellerindeki enerji kayıpları "Soleff" projesiyle son bulacak. İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu Cansın Terzioğlu, geliştirdiği panel soğutmalı su ısıtmalı sistemle, elektrik enerji üreten güneş panellerindeki verim kaybını ortadan kaldırıyor.