insaat teknolojisi teknisyeni iş ilanları (13 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 13 adet insaat teknolojisi teknisyeni iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

TIMSS 2015’TE 8. SINIF ÖĞRENCİLERİ MATEMATİK DERSİNDEN KALDILAR

Tüm Öğretmenler Sendikası (TÖS) Genel Başkanı Dikmen ONAT, yaptığı açıklamada, Matematik Öğretiminin, çocukların gelişim seviyelerine uygun olmadığına işaret ederek "MEB yıllardır bu dediğimizi uygulamamakla birlikte canı sıkıldıkça müfredat değiştirmekte buna bağlı olarak da kitap yazmaktadır." dedi.

KPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? Kamu alanlarında memuriyet için sınava giren 3 milyon 498 bin aday, KPSS sonuçları için beklentisini sürdürüyor. Peki KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖĞRETMENE SINAV GÖREVİ

MEB'den öğretmene 6 yeni sınav görevi..

TIMSS 2015 ULUSAL MATEMATİK VE FEN ÖN RAPORU

TIMSS 2015 Ulusal Matematik ve Fen Ön Raporu

TSK’YA GİRİŞTE KPSS ENDİŞESİ

15 Temmuz darbe girişiminin ardından TSK’da başlatılan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında bugüne kadar toplam 20 bin kişi ordudan atıldı.

MERKEZİ SINAVLARDA 'DENEME SORULARI' SORULACAK

ÖSYM Başkanı Ömer Demir, bazı sınavlarda deneme sorularının bir kısmının değerlendirme dışı tutulacağını ve adayların, hangi soruların "deneme soruları" olduğunu bilmeyecek dedi.

ETİ MADEN “UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI” 12 ŞUBAT’TA YAPILACAK

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Unvan Değişikliği Sınavı’nın 12 Şubat 2017 tarihinde yapılacağını söyledi.

ÖSYM YÜZDE 95 YENİLENDİ

Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Şu anda ÖSYM'de çalışan personelden, kullanılan teknik altyapıya kadar yüzde 95 oranında ÖSYM yenilenmiştir." dedi.