insan kaynaklari organizasyon ve butce yetkilisi iş ilanları (2 adet)

  • 1
Toplam 2 adet insan kaynaklari organizasyon ve butce yetkilisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Maliye Bakanlığı ve 2 kuruma ait kadrolarda düzenleme yapıldı

insan kaynaklari organizasyon ve butce yetkilisi İş ilanlarıMaliye Bakanlığı ve 2 kuruma ait kadrolarda düzenleme yapıldı
Maliye Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ile Basın Yayın ve enformasyon Genel Müdürlüğü kadrolarında değişiklikler yapıldı. Dolu ve boş kadrolarda yapılan değişiklikler 19 aralık resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

CTE personel görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliği değişti

insan kaynaklari organizasyon ve butce yetkilisi İş ilanlarıCTE personel görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliği değişti
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliğinde değişiklik yapıldı. Değişiklikler 19 Ocak tarihli resmi gazetede yayımlandı. Sözlü sınav da yapılacak. İşte değişikliklerin tamamı.

AÖF sınavlarında açık uçlu soru sorulacak

insan kaynaklari organizasyon ve butce yetkilisi İş ilanlarıAÖF sınavlarında açık uçlu soru sorulacak
AÖF eğitim öğretim ve sınav yönetmeliğinde yapılan değişiklikler önemli bir ayrıntıyı içeriyor. Buna göre AÖF sınavlarında artık açık uçlu sorular sorulabilecek.

Torba Kanun Tasarısı'nda emekli ikramiyesi düzenlemesi

insan kaynaklari organizasyon ve butce yetkilisi İş ilanlarıTorba Kanun Tasarısı'nda emekli ikramiyesi düzenlemesi
Düzenlemenin uygulamaya geçtiği andan itibaren başvuruda bulunanlar emekli ikramiyesinin 7 bin 500 TL kadar olan kısmını başvurduğu tarihten itibaren ilk üç ay içerisinde temin edebilecekler.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 500 formasyon öğrencisi alacak

insan kaynaklari organizasyon ve butce yetkilisi İş ilanlarıAlanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 500 formasyon öğrencisi alacak
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına 500 öğrenci alımı yapacağını duyurdu. Pedagojik formasyon eğitimine başvurular başladı.