intern iş ilanları (872 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 872 adet intern iş ilanı bulundu. 88 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Rusya'dan Türkiye tahmini: 3.5 milyon...

“Rusya’da Türkiye’ye yapılan erken rezervasyonlar bu ülkeyi 2017’de 3-3,5 milyon Rus turistin ziyaret edebileceğine işaret ediyor” Bu tahmin Rusya’nın büyük tur operatörlerinden Intourist’ten geldi.

İTHİB Başkanı İsmail Gülle: Yeşil pasaportlu 1000 tekstil ihracatçısı olacak

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Başkanı İsmail Gülle, İhracatçıya Yeşil Pasaport Uygulaması için “Atılım Yılı ilan edilen 2017’de ihracatçılarımız vize için boşuna zaman harcamayacak. İhracat bağlantısı için yurtdışına seyahat ihtiyacı duyulduğunda hemen yola çıkabilecek” dedi.

Son dakika! Almanya'dan Türkiye'ye bir yasak daha

Alman hükümeti Türkiye’ye tank savuma sistemleri satılmasını yasaklıyor. Alman hükümetinin, savunma şirketi Rheinmetall'in Türkiye'ye malzeme satmasını yasakladığı açıklandı. Haber, Almanya'nın önceki gün Türkiye'ye hafif silah ihracatını da durdurduğu haberinin basına yansıması ardından geldi.

TCMB'den ılımlı büyüme ve "sıkı duruş" vurgusu

Merkez Bankası yayımladığı toplantı özetinde son aylarda yaşanan maliyet yönlü gelişmelerin ve gıda fiyatlarındaki oynaklığın enflasyonun hızlı bir yükseliş göstermesine neden olduğunu, döviz kuru hareketlerinin de gecikmeli yansımaları ve işlenmemiş gıda fiyatlarındaki baz etkisi nedeniyle kısa vadede enflasyondaki belirgin yükselişin devam edebileceğinin öngörüldüğü belirtildi.

Çeyrek altın fiyatları ve gram altın fiyatları bugün ne kadar?

Altının gram fiyatları geçtiğimiz haftadan bu yana 145 lira seviyesinde işlem görürken, yatırım altınları gün içinde değişik fiyatlar ile işlem görüyor. Altın fiyatlarının dengede gitmesi ile birlikte yatırımcılar özellikle çeyrek altın ve gram altın fiyatlarını dikkatle takip ediyor. Peki Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum