investment iş ilanları (13 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 13 adet investment iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Yeni bir meslek dalı: Eğitimler başladı, ayda 16 bin lira kazanabilirsiniz

Adalet Bakanlığı tarafından kurulan Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı tarafından başlatılan 'Uzlaştırmacı' mesleği giderek yaygınlaşıyor. Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Adalet Bakanlığı tarafından, tüm Türkiye genelinde eğitim vermek üzere yetkilendirildi. SAÜSEM Müdürü Doç. Dr. Hayrettin Zengin ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemizde daha yeni bir meslek dalı" dedi

İsviçreli iki milyarder, Bodrum'da

İSVİÇRELİ dünyaca ünlü medya patronu Marco Stettler ve ünlü doktor Cornelia Romang, haftalığı 140 bin Euro’ya kiraladıkları lüks yatla Bodrum’a tatile geldi. Bodrum koylarını dolaşan İsviçreli iki milyarder, bir mağazadan toplam 65 bin Dolar vererek, 4 kilim aldı.

Türkiye, 141 ülke arasında birinci

Türkiye pazarında hızlı bir büyüme kaydeden Jeunesse Global'ın Türkiye Genel Müdürü Devrim Hamaratlar, “Jeunesse Global’in faaliyet gösterdiği 141 ülke arasında Şubat-Mart döneminde en hızlı büyüyen ülkenin Türkiye. Hedefimiz 2020'de 600 milyon TL ciro ile Türkiye'nin en iyi doğrudan satış firması olmak” dedi.

İstanbul’dan kaçıp ipek böceği üretimine başladı

İSTANBUL’da yaşarken şehrin kargaşasından kaçarak Manisa’nın Gördes İlçesi’nde dededen kalma 80 dönüm arazinin 60 dönümüne 10 bin dut ağacı diken 32 yaşındaki Zeki Diri, ipek böceği üretimine başladı.

Hazine yarın üç ihale düzenleyecek

Hazine, yarın üç tahvil ihalesi gerçekleştirecek.