isci sagligi ve is guvenligi iş ilanları (21 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 21 adet isci sagligi ve is guvenligi iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

Emeklilerin iki tercih hakkı var, Ocak ayı ve Aralık ayı koşulları

Emeklilerin iki tercih hakkı var, Ocak ayı ve Aralık ayı koşullarıEmeklilerin iki tercih hakkı var, Ocak ayı ve Aralık ayı koşulları
2016 yılı sonuna yaklaştıkça akıllarda emekli maaşları ne olacak, emekliler nasıl ne zaman faydalanacak gibi sorular gündemde. Aralık ayında mı yoksa Ocak ayında mı ayrılmak avantajlı.

Kırıkkale Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü TMY işçi alımı

Kırıkkale Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü TMY işçi alımıKırıkkale Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü TMY işçi alımı
Kırıkkale Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından eski hükümlü veya TMY personel alımı yapılacak. Başvurular 9 - 19 Aralık tarihlerinde alınacak.

KPSS ortaöğretim ile memur olmak isteyenler için atama süreci nasıl işleyecek

KPSS ortaöğretim ile memur olmak isteyenler için atama süreci nasıl işleyecekKPSS ortaöğretim ile memur olmak isteyenler için atama süreci nasıl işleyecek
KPSS ortaöğretim puanına göre memur alımı için bekleyen adaylar için süreç başlıyor. Peki KPSS ortaöğretim ile nasıl memur olunur? KPSS ortaöğretim 2016/2 tercih kılavuzuna göre mi atama bekleyecek? KPSS ortaöğretim branş sıralamaları açıklanacak mı?

Google yeni uygulaması ile ses getirdi

Google yeni uygulaması ile ses getirdiGoogle yeni uygulaması ile ses getirdi
Yeni uygulamasını kullanıcıları için Google Play Store’da paylaşan Google, ücretsiz olan uygulamasının özellikleri ve hangi telefonlarda kullanılacağını ve oldukça önemli olan bu uygulama ile bilgileri duyurdu.

19. Dönem POMEM özel harekat polisi alımı müracaat sonuçları önemli açıklama

19. Dönem POMEM özel harekat polisi alımı müracaat sonuçları önemli açıklama19. Dönem POMEM özel harekat polisi alımı müracaat sonuçları önemli açıklama
Ankara Özel Harekat Daire Başkanlığı Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü tarafından yapılan açıklamada sürecin 19 Aralık'ta başlamayabileceğini belirtti. Spor parkuru, sağlık kurulu raporları ve sözlü mülakatlar sonucu eğitimler 2017 ilk aylarında başlayacak.

280 bin kişiye istihdam sağlayacak proje hazırlanıyor

280 bin kişiye istihdam sağlayacak proje hazırlanıyor280 bin kişiye istihdam sağlayacak proje hazırlanıyor
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, 600 bin kişiye istihdam sağlayacak projeye ek olarak 280 bin kişiye iş imkanı yaratacak bir proje daha olduğunu açıkladı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Sağlık Bakanlığı STD rapor danışmanı alacak

Sağlık Bakanlığı STD rapor danışmanı alacakSağlık Bakanlığı STD rapor danışmanı alacak
Sağlık Bakanlığı tarafından sağlık teknolojisi değerlendirme analizi için rapor danışmanı alımı yapacak. Yayınlanan duyuruda rapor bazlı danışmanlık hizmeti alınacağı belirtiliyor.

TEOG'da 5 sorunun iptal edilmesi için dava açıldı

TEOG'da 5 sorunun iptal edilmesi için dava açıldıTEOG'da 5 sorunun iptal edilmesi için dava açıldı
TEOG birinci dönem ortak sınavlarında 5 sorunun iptal edilmesi için dava açıldı. Türkçe, Din Kültürü, Matematik, İnkılap Tarihi derslerinden toplam 5 TEOG sorusunun iptali isteniyor.