isi cam sorumlusu iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet isi cam sorumlusu iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli destek kredisi için sonuçlar açıklandı! KOSGEB sonuçları nasıl öğrenilir?

KOSGEB tarafından 50 bin TL sıfır faizli destek kredisi verileceği haberi binlerce vatandaş tarafından heyecanla karşılanmıştı. Binlerce esnaf bu haberi duyar duymaz KOSGEB'e başvuru için müracaat etti. Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamada "KOSGEB aracılığı ile küçük ve orta ölçekli işletmelere gerekli şartları sağlamaları halinde kredi verileceğini duyurmuştu. KOSGEB sonuçları dün itibariyle açıklandı. Vatandaşlar sorgulama sayfasına akın ettiler. Peki, KOSGEB sonuç sorgulama nasıl yapılır?

Sabiha Gökçen CEO'su görevinden ayrıldı

Sabiha Gökçen Havalimanı işletmeci firması İSG'nin genel müdürlüğü görevini yürüten Gökhan Buğday, görevinden ayrıldı.

Bilgi almak isteyen ile uzmanı aynı zeminde buluşturuyor

Türkiye'de son bir-iki yılda artan 'pazaryeri girişimleri' önemli bir ivme yakalamış durumda. Anılan platformlardan biri de Eksperin. Kurucusu Ersin Mete Ertürk genç bir girişimci. Ertürk, "Eksperin.com’un sektörde yer alan diğer tüm pazaryerlerinden farkı ise, ürün yerine kişiselleştirilmiş bilgi ve deneyim satıyor olması" diyor.

Migros, Tesco Kipa’yı 199 milyon TL'ye satın aldı

Haziran'da Kipa'yı 302,3 milyon lira bedel karşılığında almak üzere anlaşan Migros, satış bedelinin 199 milyon lira olarak belirlendiğini açıkladı.

Kenya'da 1,65 milyar dolarlık altın rezervi buldu

Kenya Madencilik Bakanı Kazungu, ülkede faaliyet gösteren İngiliz Acacia Madencilik'in, Kakamega eyaletinin Liranda koridorunda büyük miktarda altın rezervi bulduğunu duyurdu.