isletme ogretmeni iş ilanları (6 adet)

  • 1
Toplam 6 adet isletme ogretmeni iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

Abdullah Gül Üniversitesi Personel Alımı Yapacak

Üniversite aşağıda belirtilen birimine öğretim üyesi alınacaktır. Müracaatlar ve Atamalar; 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince yapılacaktır. İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

KPSS'de Düşük Puanla Atanan Ortaöğretim Bölümleri

KPSS'de Düşük Puanla Atanan Ortaöğretim Bölümleri

Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı tarafından danışman personel alımı yapılacağı ilan edildi. Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanda, sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi kapsamında rapor bazlı bireysel danışmanlık hizmet alımı yapılacağı belirtildi. Adaylar başvurularını 20 Aralık 2106 tarihi saat 18:00’e kadar yapabilecekler.

2016 KPSS Ortaöğretim (Lise) Sınavına Kaç Kişi Girdi, Lise KPSS'ye Giren Kişi Sayısı Rekor Kırdı

2016 Ortaöğretim (Lise) KPSS'ye Kaç Kişi girdi. 2016 KPSS sonuçlarının açıklanmasının ardından ÖSYM sayısal istatistikleri de açıkladı. Buna göre 2016 Lise KPSS'ye başvuru sayısında tüm zamanların rekoru kırıldı.

Yeni Kimlik Kartı Fiyatları Belli Oldu

Hatay Valiliği yeni kimlik kartları için başvuruların 1 Ocak'da başlayacağını açıkladı. Valiliğin verdiği bilgiye göre yeni kimlik sahibi olmanın bedeli 15 TL.

2016 KPSS Orta Öğretim Sınav Sonucu Açıklandı

20 Kasım 2016 tarihinde , 3,5 Milyon adayın katılımı ile bugüne kadar yapılan KPSS sınavları içinde en yüksek katılımlı sınav olarak tarihe geçen KPSS Ortaöğretim Lise sınav sonuçları ÖSYM tarafından , sınavdan yaklaşık 19 gün sonra açıklandı. 

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı Yapacak

5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro dereceleri belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) AB Memur Alımı Yapacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 09 Aralık 2016 tarihli Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapmış olduğu duyurusuna göre Avrupa Birliği ve Mal Yardımlar Dairesi Başkanlığında açıkta bulunan 15 kişilik boş kadrosu ile Bazı fakülte mezunluklarına memur alacak.