istanbul avrupa Gaziantep iş ilanları (3 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 3 adet istanbul avrupa, Gaziantep iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


E-ticaret devinden flaş karar! Haziranda kapanmıştı, yarın yeniden faaliyete giriyor

Haziran ayında kapanma kararı aldığını duyuran e-ticaret şirketi Markafoni, 22 Ağustos tarihi itibarıyla yeniden hizmet vermeye başlayacak.

Tekirdağ rakısı memleketine mi dönüyor?

Tekirdağ İçki Fabrikasının 86 yıllık serüvenin ardından üretime son verilerek, üretimi Manisa’ya kaydırılmasına ilişkin Belediye Başkan Kadir Albayrak basın açıklaması düzenledi. Albayrak açıklamasında, “Bir takım koruyucu tedbirleri maddeleri var. Arkadaşlar bu konuda çalışma yapıyor. Ne diyor yazıda ‘Tekirdağ rakısı Tekirdağ fabrikamızda üretilmiştir’ Bundan sonra ‘Tekirdağ rakısı Manisa fabrikamızda üretilmiştir’ diye yazacak. Bunun hukuki yönlerini araştırıyoruz. İnşallah Tekirdağlıları sevindiririz” diyerek Tekirdağ rakısının memleketine dönebileceğinin sinyalini verdi.

Son dakika haberi: Memur zammı için kritik gün! İşte memur zam oranları...

Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu memur zammı için yaptığı açıklamada 2018 ve 2019 memur zammı oranlarını revize ettiklerini belirtti. Bakan Sarıeroğlu; 2018 için hem ilk 6 ay hem de ikinci 6 ay için yüzde 3.5 zam, 2019 yılı için yaptığı açıklamada ilk 6 ay için yüzde 4, ikinci 6 için yüzde 5 olarak belirlediklerini ifade etti. Hemen sonrasında konuya ilişkin açıklama yapan Memur-SEN Başkanı Ali Yalçın; 'Bugün ifade edilen teklif elimize kalemi veriyor ama mürekkebi koymuyor.' dedi.

Araç sahiplerine indirim müjdesi!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) motorin fiyatlarında 22 Ağustos itibariyle geçerli olmak üzere indirim uygulanacağını ifade etti.

Müdürlüğü bıraktı solucan gübresi işine girdi

Özel bir şirkette müdürlük görevinden istifa eden Mahmut Şanverdi'nin şimdi ayda 15-20 bin lira kazanıyor.