istanbul avrupa iş ilanları (107 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 107 adet istanbul avrupa iş ilanı bulundu. 11 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Emekliye promosyon ücretleri ne zaman ödenecek? Promosyon ücretleri belirlendi..

Emekliye promosyon ücretlerinin ne zaman ödeneceği binlerce emekli vatandaş arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yaklaşık 11.5 milyon emekliye mart ayıyla birlikte ödemeleri başlayacak olan, maaş promosyonlarında emeklileri sevindiren haber geldi. Emekli olan vatandaşların alacakları promosyon miktarı belli oldu. Vatandaşlar bir yandan da emekliye promosyon ücretlerinin yatacağı günü iple çekiyorlar. Peki, emekliye promosyon ücretleri ne zaman ödenecek?

ULAK için ilk siparişler verildi

Türkiye'nin ilk yerli ve milli baz istasyonu ULAK için Turkcell, Vodafone Türkiye ve Türk Telekom ile ilk satış sözleşmesi imzalandı.

TMSF Hazine’ye 500 milyon lira ödedi

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından Hazine’ye 22 Şubat'ta 500 milyon lira karşılığı ödeme yapıldığı bildirildi.

Yazıcılar Holding AEH ve ÖSYAŞ'ı bünyesine katma kararı aldı

Bünyesinde Migros, Anadolu Efes, Anadolu Isuzu, Adel Kalemcilik ve Coca Cola İçecek 'i de bulunduran Anadolu Endüstri Holding (AEH) ve Özilhan Sınai Yatırım'ı (ÖSYAŞ)Yazıcılar Holding bünyesinde birleştiriyor.

Kilosu 150 TL oldu, gramla satılıyor

KİLOSU 150 TL’yi bulan bamya, altın fiyatlarına adeta meydan okuyunca şimdilerde tek yemeklik yani gramlık paketlerle de satışa sunuluyor.