istatistik iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet istatistik iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


'Kışlık geliyor aracınızın bakımını yaptırın'

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yaşanan yerin coğrafi şartlarına göre kış gelmeden önlemlerin alınmasını isteyerek, "Kışlık bakımlar için zincir, antifriz, su kontrolü ve benzeri kontroller şimdiden yaptırılmalı. Karayolunda da olsa şehir içinde de olsa trafik kuralları ihlal edilmemeli ve hız sınırları aşılmamalı." ifadelerini kullandı.

Cam Fabrikası’ndan çıkarılan 90 işçi Lüleburgaz’dan İstanbul’a yürüyor

KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz İlçesi’nde kurulu bulunan Paşabahçe Kırklareli Cam Fabrikası’ndan işten çıkarılan 90 işçi, aileleri ve kendilerine destek verenlerle birlikte İstanbul’a yürüyüş başlattı. İşçiler adına konuşan Ayhan Şahin, sorunlarını anlatmak için İstanbul Tuzla’daki Şişe Cam Genel Merkezi’ne yürüdüklerini belirterek, "Hakkımızı alana kadar da oradan geri dönmeyeceğiz" dedi.

Aras Ailesi barıştı hisse satışı yok

Aras Kargo’da işler yine karıştı. Yüzde 50 hisse satışı için Austrian Post’la anlaştıkları öne sürülen Aras ailesi, Austuria Post’u kötü niyetle algı operasyonu yapmakla suçlayarak anlaşma olmadığını açıkladı.

Cam filmi ve renkli cama yeniden yasak

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan yönetmelik değişikliğiyle araçlarda cam filmi ve renkli cama yeniden yasak geldi.

İstanbul’a 5 bin konut müjdesi! İşte o ilçeler...

Bu yıl yapacakları 60-65 bin konutun 3-5 bininin İstanbul’da olacağını belirten TOKİ Başkanı Ergün Turan, “Tuzla’da arazi geliştiriyoruz. Kayabaşı (Başakşehir) ve Silivri’de de olacağız” dedi.