java proje yurutucusu iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet java proje yurutucusu iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

EMEKLİYE YENİ YIL HEDİYESİ

Emekliler, promosyon için devreye giren Başbakan Yıldırım’dan yılbaşında müjde bekliyor. TÜED Başkanı çağrı yaptı: Rakamların yükseltilmesini bekliyoruz. Beklentileri karşılayacak bir tutar istiyoruz

EMEKLİNİN GÖZÜ OCAK ZAMMINDA

Emeklilerin aylıkları her yıl ocak ve temmuz ayında artar. Dolayısıyla, emekliler yılbaşında ve ortasında ne kadar zam alacaklarını merak ederler. Geçtiğimiz yıl 100 TL seyyanen zamla birlikte emeklilerin eline geçen rakam ciddi anlamda artmıştı. Bu yıl artış oranı az çok belli oldu. Emekli aylıkları, tam olarak TÜİK ocak ayının üçünde aralık ayı enflasyon rakamlarını açıkladığında ortaya çıkacak. Peki, hangi emekli ne kadar zam alacak? Memur emeklilerinin zam oranı ne olacak? Bu sorulara bugünkü yazımda cevap vereceğim.

GÖREV TAZMİNATINA HAK KAZANMAK İÇİN NE KADAR ÇALIŞMAK LAZIM?

Emekli maaşlarının miktarını etkileyecek şekilde Devlet memurlarının “görev tazminatı”na hak kazanması, bazı görevlerde belli sürelerle bulunmaları halinde mümkün olabilmektedir.

ÇALIŞANLARIN ZORUNLU BİREYSEL EMEKLİLİĞİ KONUSUNDA GENELGE ÇIKTI

Yayımlanan “Bireysel Emeklilik Sistemine Otomatik Katılım” konulu Başbakanlık Genelgesinde, çalışanların bireysel emeklilik sitemine otomatik katılımının sağlanmasında kamu kurum ve kuruluşlarınca alınması gereken tedbirlere ilişkin bazı hususlara değinildi.

BAŞBAKANDAN EMEKLİLERE MÜJDE!

Emeklilere promosyonu Başbakan Yıldırım çözecek. Bankalardan, maaşa göre promosyonda tekliflerini artırmaları istenecek. Yıldırım, ‘Yıl sonuna kadar bir esasa bağlayacağız’ dedi...

MÜEZZİNOĞLU: ERKEN EMEKLİLİK YOK PROMOSYON BİR AYA TAMAM!

Bakan Müezzinoğlu'ndan emeklilikte yaşa takılanlara 'Maliyeti 400 milyar' diyerek kötü haber gelirken, promosyonda ise müjde var:Başbakanımıza sunduk, bir ay içinde konuyu nihayetlendireceğiz.

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİNDEN 10 AYDA 14 BİN KİŞİ EMEKLİ OLDU

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sosyal güvenlik sisteminin tamamlayıcısı olarak kurulan Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) için devletin cebinden çıkan para 10 ayda yaklaşık 2 milyar liraya dayandı.

YARGITAYDAN EMEKLİYİ ÜZEN HABER

Yargıtay 21. Hukuk Dairesi, 2000 öncesi emekliler için yapılan intibakın, 2000 sonrası emekli olanlara da uygulanması için açılan davada yerel mahkemenin ret kararını onadı.