kablo montaj iscisi iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet kablo montaj iscisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Güney Gaz Koridoru için dönüm noktası!

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: - "2011'de Erdoğan ile birlikte TANAP'a imza attık. İstanbul'daki imza töreni dönüm noktası oldu. Daha sonra diğer anlaşmalar imzalandı. TANAP anlaşması olmasaydı bu proje olmazdı" açıklamasında bulundu.

30 yıldır böylesi görülmedi! Fiyatı...

Trabzon’da balık fiyatları son 30 yılın en yüksek rakamını gördü. Geçen yıl bu dönemlerde kilosu 5 TL’den satılan hamsi bu günlerde 25 TL’yi görürken diğer balık çeşitlerinin fiyatları da 3-4 katına kadar çıktığı gözlendi.

Enerji devleri İstanbul'a geliyor

Bu yıl 8’incisi düzenlenecek Boğaziçi Zirvesi için çalışmalara başlayan Uluslararası İşbirliği Platformu (UİP), küresel enerjinin referans ismi olan Katarlı Al-Attiyah’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüttüğü Abdullah Bin Hamad Al-Attiyah Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Vakfı ile İstanbul’da bir gün boyunca enerji zirvesi düzenleyecek.

Katar, enerjide Türkiye ile iş birliği için istekli

Katar'ın eski Başbakan Yardımcısı ve Enerji Bakanı Al-Attiyah: "Katar ve Türkiye'nin ekonomi, ticaret ve politika alanında ortaklıkları bulunuyor. Bu nedenle Türkiye'yi enerjinin geleceğiyle ilgili iş birliği yapılabilecek en önemli ülkelerinden biri olarak görüyoruz" açıklamasında bulundu.

4 milyonluk GES yatırımı

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi, dünyada ve ülkede hızla artan yenilenebilir enerji kullanımını göz önünde bulundurarak Güneş Enerjisi Santrali (GES) kuruyor.