kaldirma iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet kaldirma iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


TEOG Soru ve Cevapları EBA'da Yayımlandı

kaldirma İş ilanlarıTEOG Soru ve Cevapları EBA'da Yayımlandı
Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından EBA sistemi üzerinden 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı 2. dönem Ortak Sınavlar kapsamında yapılan TEOG soru ve cevapları pdf olarak yayımlandı. TEOG soru ve cevap videoları için tıklayınız.

MEB'in PDR Yönetmelik Değişikliğine Tepkiler Büyüyor

kaldirma İş ilanlarıMEB'in PDR Yönetmelik Değişikliğine Tepkiler Büyüyor
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği tarafından yapılan açıklamalarla Milli Eğitim Bakanlığının Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetleri yönetmeliğinde değişikliğe gidecek olması rehber öğretmenlerinin tepkisine yol açtı. İşte detaylar.

2017 ALES İlkbahar Dönemi Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

kaldirma İş ilanları2017 ALES İlkbahar Dönemi Sınav Giriş Yerleri Açıklandı
2017 ALES İlkbahar Dönemi Sınavına girecek adayların heyecanla beklediği an geldi. ÖSYM ALES İlkbahar Dönemi sınav giriş yerlerini açıkladı. Peki adaylar sınav giriş yerlerini nereden ve nasıl öğrenebilecek? İşte merak edilen detaylar..

Sahil Güvenlik Komutanlığı Subay Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

kaldirma İş ilanlarıSahil Güvenlik Komutanlığı Subay Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
Sahil Güvenlik Komutanlığı 2017 yılı sözleşmeli subay alımı başvuru sonuçları açıklandı. Sahil Güvenlik Komutanlığının 2017 yılı muvazzaf/sözleşmeli subay alımı başvuru sonuçları için tıklayınız.

SLT Hangi Bölümler Üst Öğrenim Sayılıyor

kaldirma İş ilanlarıSLT Hangi Bölümler Üst Öğrenim Sayılıyor
Sağlıkta Lisans Tamamlamada üst öğrenim sayılan bölümler hangileri, Sağlık Yönetimi Üst Öğrenim mi? Acil Yardım ve Afet Yönetimi üst öğrenim mi, Sosyal Hizmet üst öğrenim mi, tüm soruların cevabı haberimizde yer alıyor.