kalip tasarim elemani iş ilanları (5 adet)

  • 1
Toplam 5 adet kalip tasarim elemani iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Dolar fiyatlarının Fed'e tepkisi

Dün 7 haftanın en düşük seviyesini gören dolar fiyatları Fed tutanaklarının açıklanmasıyla düşüş ivmesine hız verdi ve 3.57 seviyesini gördü. Ancak sonrasında yeniden 3.58 seviyesine yükseldi. Dolar güne 3.58 seviyesinden başladı.

Çalışan sayısı 30 bine ulaşacak

İSTANBUL Yeni Havalimanı (İYH) inşaatında yolun yarısı göründü. 23 bin kişinin inşaatında 3 vardiya halinde çalıştığı İYH’nin yüzde 42’si tamamlandı.

Fed'den faiz sinyali!

ABD merkez bankası Fed tutanaklarında, ekonomik gelişmeler olumlu seyrederse "yakın zamanda" faizlerin yükseltilmesinin gerekebileceği ifade edildi.

Son dakika... Yurtdışında ikamet eden Türkler KDV'siz konut sahibi olabilecek

Yabancılara tanınan KDV’siz gayrimenkul alma hakkı, çalışma ve oturma izniyle 6 aydan fazla yurtdışında ikamet eden Türklere de tanındı.

Üretimin merkezi Bursa olsun

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın bir üretim merkezi olması gerektiğini söyledi. Altepe, “Yerli üretim için tramvay ve uçak üretimi konusunda önemli adımlar attık. Bunları Bursa’daki firmaların da üretebildiğini gösterdik. Yüksek katma değerli ürünleri üretmemiz gerekiyor. İhracatın kilogramı 4 Euro ise tramvay ile 54 Euro olur. Yeni fabrikalar  da kurmamıza gerek yok. Merkez Bursa olsun, gelişsin üretecek çok konu var” dedi.