kalite yonetim sorumlusu iş ilanları (13 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 13 adet kalite yonetim sorumlusu iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Sakaryanın önde gelen işadamına haciz

Sakarya’nın önde gelen iş adamlarından Yusuf Kenan Sakallıoğlu’nun arazileri Sosyal Güvenlik Kurumuna olan borcundan dolayı haczedilerek açık artırma usulünce satışa sunuldu.

Yolcu geçişinde "Sarp", araç geçişinde "Kapıkule" önde

Türkiye'nin kara hudut kapılarından 9 aylık dönemde yaklaşık 18,8 milyon yolcu ve 5,2 milyon araç geçiş yaptı. Bu dönemde en fazla yolcu geçişi yapılan kara hudut kapısı 5,4 milyon ile Sarp, en fazla araç geçişi yapılan kapı 1,3 milyon ile Kapıkule oldu.

Ortaca’ya Romanya’dan kardeş geldi

Dünyanın en iyi sahili arasında gösterilen caretta carettalarla ünlü Dalyan İztuzu kumsalını da sınırları içinde barındıran Muğla’nın Ortaca ilçesi ile Romanya’nın liman ve tatil kenti Mangalia “kardeş şehir” oldu.

Oyuncak sektöründe gözler bu fuara çevrildi

Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık’ın düzenlediği "10. Kids Turkey Oyuncak, Çocuk, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarı" 26 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor. 133 firmanın yer alacağı dev etkinliğe bu yıl yurt dışından 1.000 sektör profesyoneli ve alım heyetleri katılıyor. Üretici firma sayısındaki artış oranı, geçtiğimiz yılı 100 milyon Dolar ihracatla kapatan sektör açısından önemli bir etki yarattı. Türkiye oyuncak sektörü, 1 milyar dolar pazar hacmine sahip.

Elektrik kesintisi için abonenin ihbarına gerek kalmayacak

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürü Murat Yiğit, Ar-Ge çalışmaları kapsamında hayata geçirdikleri Trafo Arıza Bildirim Sistemi (TABSİS) projesiyle trafo merkezlerine monte edilen modemler üzerinden elektrik kesintini anlık olarak görebildiklerini ve abonenin ihbarına gerek kalmadan ekiplerin arızaya hızla müdahale ettiğini belirtti.