kamyon soforu iş ilanları (76 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 76 adet kamyon soforu iş ilanı bulundu. 8 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Çeyrek altın ne kadar? Güncel altın fiyatları

Altın fiyatları, düğün sezonunu tüm hızıyla devam ederken vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Gram ve çeyrek altın fiyatları çerçevesinde ellerinde bulunan altınları değerlendirmek ya da altın satın almak isteyen vatandaşlar, piyasanın son durumunu öğrenerek işlem kararı verecek. İşte, gram ve çeyrek altın fiyatları konusunda bilgi edinmek isteyen vatandaşlar için bazı bazı bilgiler

Görülmesi gereken 100 turizm destinasyonuna Türkiye'den 3 yer girdi...

’Business Insider’, Lonely Planet, Suitcase ve Airbnb gibi dünya çapında popüler seyahat sitelerinin yazarlarının görüşünü alarak, ziyaret edilmesi gereken 100 turizm destinasyonunu listeledi.

Otellere ilgili büyük... Bazıları yüzde 100'ü buldu...

Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasının ardından rezervasyonlarda yoğunluk yaşanan Batı Akdeniz bölgesinde otellerdeki hazırlıklar tamamlandı, Muğla'daki bazı otellerin doluluk oranlarının yüzde 100'e ulaştığı için satışların durdurulduğu öğrenildi.

Antalya'da turizme tema park dopingi

Antalya Belek'te, 'Türkiye'nin en büyük yaşam ve eğlence parkı' sloganıyla kurulan ve geçen yıl 1 Temmuz'da kapılarını açan The Land of Legends Theme Park, çocuklara özel tasarlanan Kingdom Hotel, eğlencenin doruğa çıktığı Legend of Aqua ve yılın her dönemi sıradışı bir alışveriş imkanı sunan Shopping Avenue ile geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Su parkının yanı sıra yıl boyu süren etkinlikler, konserler ve festivaller de yerli ve yabancı misafirlerden büyük ilgi görüyor.

10 tüketiciden 8’i internet alışverişlerinde yeni düzenlemeden haberdar

Kredi ve banka kartlarının internet alışverişlerinde kullanılabilmesi için onay zorunluluğu getiren düzenlemeyle ilgili yapılan araştırmanın sonucuna göre, her 10 tüketiciden 8'i yeni düzenlemeden haberdar.