kara tankeri operatoru tehlikeli madde tasimaciligi iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet kara tankeri operatoru tehlikeli madde tasimaciligi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


5 milyon kişinin GSS gecikme cezası siliniyor

kara tankeri operatoru tehlikeli madde tasimaciligi İş ilanları5 milyon kişinin GSS gecikme cezası siliniyor
Genel Sağlık Sigortası borcu olan milyonlarca kişiyi sevindiren haber geldi. Torba yasa ile yapılacak yeni düzenlemelerden sonra 5 milyon kişinin GSS faiz ve gecikme cezası silinecek. Ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz.

Vatanım sensin yeni bölüm (17. bölüm) fragmanı izle

kara tankeri operatoru tehlikeli madde tasimaciligi İş ilanlarıVatanım sensin yeni bölüm (17. bölüm) fragmanı izle
Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin yeni bölüm neden yayınlanmadı? Vatanım sensin son bölüm neler yaşandı. Vatanım sensin 17. bölüm fragmanı izlemek için tıkla.

MEB ilkokul ve ortaokul haftalık ders çizelgeleri değişti

kara tankeri operatoru tehlikeli madde tasimaciligi İş ilanlarıMEB ilkokul ve ortaokul haftalık ders çizelgeleri değişti
Milli Eğitim Bakanlığı ilköğretim kurumları (ilkokul ve ortaokul) haftalık ders çizelgelerinde değişiklik yaptı. Yapılan değişikliklerle ilgili çizelgeler yayınlandı. 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren uygulanacak olan çizelge için tıklayınız.

Ordu Ulubey SYDV kamu personeli alımı başvurusu başladı

kara tankeri operatoru tehlikeli madde tasimaciligi İş ilanlarıOrdu Ulubey SYDV kamu personeli alımı başvurusu başladı
Ulubey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde istihdam edilmek üzere muhasebeci alımı yapılacak. Ordu Ulubey SYDV başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Hüyüklü Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu 7 daimi işçi alımı

kara tankeri operatoru tehlikeli madde tasimaciligi İş ilanlarıHüyüklü Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu 7 daimi işçi alımı
Hüyüklü Belediye Başkanlığı tarafından 7 daimi kamu işçisi alınacak. Yalvaç Hüyüklü Belediyesine en az ilkokul mezunu 7 daimi işçi alımı yapılacak. KPSS şartı yok, son başvuru tarihi 6 Mart 2017 olarak ilan edildi.