karayolu iş ilanları (47 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 47 adet karayolu iş ilanı bulundu. 5 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


KIDEM TAZMİNATI BUGÜN BAKANLAR KURULU'NDA

karayolu İş ilanları Kıdem tazminatı ile ilgili hazırlanan düzenleme bugün bakanlar kuruluna sunulacak.

'TAŞERONA KADRO KONUSUNDA ÇALIŞMA TAKVİMİ BELİRLENMEDİ'

karayolu İş ilanları ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Taşeron işçilere kadro çalışması konusuna da değinen Bakan Müezzinoğlu, "Şu anda onunla ilgili hükümetimizin çalışma takvimini belirlemedik.

KIDEM TAZMİNATI YARIN BAKANLAR KURULU'NDA

karayolu İş ilanları Kıdem tazminatı düzenlemesi yarın hükümete sunulacak.

KIDEM TAZMİNATI YENİ DÜZENLEME EKK'DA GÖRÜŞÜLDÜ

karayolu İş ilanları Kıdem tazminatı yeni düzenleme EKK'da görüşüldü Kıdem tazminatı son durum neler değişecek sorusu milyonlarca çalışan tarafından merak ediliyor. Kıdem tazminatında yapılacak yeni düzenlemeyle birlikte hem işçi hem de işverenin mutlu olması bekleniyor. Ekonomi Koordinasyon Kurulu’nun geçen haftaki toplantısının tamamında Kıdem Tazminatı Fonu görüşüldü. Cumhurbaşkanlığı ekonomi danışmanı Cemil Ertem’in de katıldığı toplantıda fonun devlete getireceği yük ve sürdürülebilirliğini ölçmek için 2200 yılına kadar simülasyon yapıldı. EKK toplantısında, çalışanın kıdem fonunu nasıl kullanacağı da tartışıldı.

ASIL VE YARDIMCI TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA ALINMASINA DAİR SORU ÖNERGESİ

karayolu İş ilanları Kamuda çalışan 720 binden fazla taşeron işçinin kadroya alınması konusunu gündemde tutmaya devam ediyoruz. Asıl ve yardımcı işte çalışan tüm taşeronların kadroya alınması süreci ile ilgili olarak son durum hakkında soru önergesi verildi.