karsit inceleme sorumlusu iş ilanları (1 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 1 adet karsit inceleme sorumlusu iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Sürücüler dikkat! Bu kış özel otomobiller de kış lastiği takacak

Kış lastiği zorunluluğu ülkemizde 2012 yılından bu yana uygulanıyor. Ticari araçları kapsayan uygulamaya bu yıl ilk kez yeni bir yasal düzenlemeyle birlikte binek araçları da dahil edildi; yani bütün özel otomobiller de dahil olmak üzere tüm özel motorlu araçlar bu kış itibarıyla zorunlu olarak kış lastiği kullanmaya başlayacak.

Bayramda 42 bin uçuş

KURBAN Bayramı tatilinin 10 güne çıkarılmasının ardından milyonlarca kişinin tatil için yollara düşmesi bekleniyor.

İkinci KGF sinyali

FİNANSAL Kurumlar Birliği (FKB) Başkanı Mehmet Cantekin, Kredi Garanti Fonu (KGF) kapsamı dışında bırakılan finansal kiralama ve finansman şirketlerinin, Halkbank müşterilerine yönelik kurulması planlanan ‘2. Kredi Garanti Fonu’na dahil edilmesini istediklerini; bu taleplerini Hazine Müsteşarlığı’na da ilettiklerini söyledi.

108 TL zam

Memur-Sen ve hükümet imzaları attı. Böylece, en düşük memur maaşı 2018 yılının ilk yarısında 108 lira zamla 2 bin 829 liraya yükseldi. 2019’un ikinci yarısında ise enflasyon farkı hesaba katılmaksızın en düşük memur maaşı 3 bin 198 liraya yükselmiş olacak. Memurlara ayrıca, ücretsiz hac izni ile helal gıda sertifikalı ürün kullanma imkânı tanınacak.

Nükleer tıpta ‘milli’ dönem

Enerji Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı bugün imzalayacağı protokolle nükleer teknoloji alanında 2 kritik yerlileşme adımı atıyor. Buna göre Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (TAEK) hem erişimi zor olan nükleer ilaçları üretecek hem de radyoloji, nükleer tıp cihazları gibi aletlerin kalibrasyonunu yapacak. Ayrıca TAEK’e alım garantisi verilecek.