Ankara kazan iş ilanları (89 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 89 adet Ankara kazan iş ilanı bulundu. 9 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Araç sahiplerine indirim müjdesi!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) motorin fiyatlarında 22 Ağustos itibariyle geçerli olmak üzere indirim uygulanacağını ifade etti.

Türk tekstil ve hazır giyimcilere rekabet uyarısı

Ege Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Abay: "AB ülkeleri, tekstil ve hazır giyime yatırım kararı aldı. Bu alanda rekabet gücümüzü ve konumumuzu korumak istiyorsak, en önemlisi önümüzdeki yıllarda sektörel krizlere girmek istemiyorsak, önlemlerimizi şimdiden almalıyız." açıklamasında bulundu.

2B’ler için son tarih 7 Eylül

MALİYE Bakanı Naci Ağbal, 2B ve Hazine'ye ait tarım arazileri için başvuru ve ödeme süresinin 7 Eylül’de biteceğini belirterek, “Bu zamana kadar başvuru yapmayan vatandaşlarımız 7 Eylül’e kadar yaparlarsa hak sahibi olacak, ödemelerini kaçıranlar da ödeme yaparlarsa arazilerini alabilecek. Bu son şans” dedi. Ağbal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kamuoyunda "2B yasası" olarak bilinen ve devlet ile vatandaş arasında yıllardır süregelen sorunu çözüme kavuşturan 6292 sayılı Kanun uyarınca, Orman Kanununun 2. maddesinin (b) fıkrası kapsamındaki taşınmazlardan bugüne kadar 666 bin hak sahibine yaklaşık 482 bin taşınmazın satıldığını ifade etti. Söz konusu satışların toplam değerinin 9.5 milyar lira olduğunu aktaran Ağbal, bu bedelin 6.5 milyar lirasının tahsil edildiğini, geri kalan kısmının ise taksitler halinde ödendiğini söyledi.

1 milyon m2 ‘Mahalle’

EMLAK Konut GYO, mahalle yaşamını ‘Bizim Mahalle’ projesi ile İstanbul Küçükçekmece’de 1 milyon metrekarelik bir alanda yeniden hayata geçiriyor.

Kurayla 1892 konut satacak

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca (TOKİ) İstanbul Kayaşehir’de mahalle konseptiyle orta gelir grubu için inşa edilen bin 892 konut, kura yöntemiyle satışa çıkarılacak.